Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 12/3-VIII "2024-2026 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Тұғыл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 сәуірдегі № 14/3-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 12/3-VIII "2024-2026 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Тұғыл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №192183 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Тұғыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 159 974,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 39 400,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 160,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 120 414,0 мың теңге;
2) шығындар – 160 696,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -722,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 722,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 722,2 мың теңге.";
Мынадай мазмұндағы 1-1 тармақпен толықтырылсын:
"1-1. 2024 жылға арналған Тарбағатай ауданы Тұғыл ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілген субвенция көлемі 44 989,0 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.";
Мынадай мазмұндағы 1-2 тармақпен толықтырылсын:
"1-2. 2024 жылға арналған Тарбағатай ауданы Тұғыл ауылдық округ бюджетіне облыстық бюджеттен 25000,0 мың теңге; аудандық бюджеттен 50425,0 мың теңге көлемінде нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
Мынадай мазмұндағы 1-3 тармақпен толықтырылсын:
"1-3. 722,2 мың теңге бюджет қаражатының бос қалдықтарының пайдалануы осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бөлінсін.";

О внесении изменений и дополнений в решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2023 года №12/3-VIII "О бюджете Тугылского сельского округа Тарбагатайского района на 2024-2026 годы"
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11 апреля 2024 года № 14/3-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Тарбагатайский районный маслихат Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области "О бюджете Тугылского сельского округа Тарбагатайского района на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года №12/3 –VIII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №192183) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Тугылского сельского округа Тарбагатайского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 159 974,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 39 400,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 160,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 120 414,0 тысяч тенге;
2) затраты – 160 696,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -722,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 722,2 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 722,2 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 1-1 следущего содержания:
"1-1. Учесть, что в бюджете Тугылского сельского округа Тарбагатайского района на 2024 год установлен объем субвенции,передаваемый из районного бюджета в сумме 44 989,0 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 1-2 следущего содержания:
"1-2. Учесть, что в бюджете Тугылского сельского округа Тарбагатайского района на 2024 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 25 000,0 тыс тенге; из районного бюджета в сумме 50 425,0 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 1-3 следущего содержания:
"1-3. Используемые остатки бюджетных средств 722,2 тысяч тенге распределить согласно приложению 4 к настоящему решению.";

көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес аталған шешім 4-қосымшасымен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Тарбағатай аудандық мәслихатының төрағасы О. Канагатов
Тарбағатай
аудандық мәслихатының
2024 жылғы 11 сәуірдегі
№14/3-VIII шешіміне 1-қосымша
Тарбағатай
аудандық мәслихатының

приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить приложением 4 к указанному решению согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Тарбагатайского районного маслихата О. Канагатов
Приложение 1
к решению Тарбагатайского
районного маслихата
от 11 апреля 2024 года
№14/3-VIII
Приложение 1
к решению Тарбагатайского
районного маслихата