Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 12/5-VIII "2024-2026 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Жетіарал ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 шілдедегі № 17/5-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Шығыс қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ КАБЫЛДАДЫ:
1. Шығыс қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 12/5-VIII "2024-2026 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Жетіарал ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 192186 болып тіркелген) келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Жетіарал ауылдық округінің бюджеті туралы тиісінше осы шешімге 1,2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 150 240,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 664,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 186,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер -0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі –143 390,9 мың теңге;
2) шығындар – 150 538,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер –0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -297,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 297,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу -0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 297,7 мың теңге.";
3-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2024 жылға арналған Тарбағатай ауданы Жетіарал ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен 34 031,9 мың теңге көлемінде нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
мынадай мазмұндағы 3-2-тармақпен толықтырылсын:
"3-2. 2024 жылға арналған Тарбағатай ауданы Жетіарал ауылдық округ бюджетіне облыстық бюджеттен 66 207,0 мың теңге көлемінде нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений дополнений в решение маслихата Тарбагатайского района Восточно Казахстанской области от 29 декабря 2023 года № 12/5-VIII "О бюджете Жетиаральского сельского округа Тарбагатайского района на 2024 - 2026 годы"
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 июля 2024 года № 17/5-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Маслихат Тарбагатайского района Восточно Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Тарбагатайского района Восточно Казахстанской области "О бюджете Жетиаральского сельского округаТарбагатайского района на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 12/5-VIII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 192186) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Жетиаральского сельского округаТарбагатайского района на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 150 240,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 664,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 186,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 143 390,9 тысяч тенге;
2) затраты – 150 538,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты –0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -297,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 297,7 тысяч тенге;
поступление займов –0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 297,7 тысяч тенге."
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Учесть, что в бюджете Жетиаральского сельского округа Тарбагатайского района на 2024 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 34 031,9 тысяч тенге.";
Дополнить приложением 3-2 следующего содержания:
"3-2. Учесть, что в бюджете Жетиаральского сельского округа Тарбагатайского района на 2024 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 66 207,0 тысяч тенге.;
Приложение указанному решению изложить в новой редакции в согласно приложению 1 к настоящему решению.