"Ертіс ресайклинг" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 27 қыркүйектегі № 390 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 71-1 бабына сәйкес, "Ертіс ресайклинг" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі директорының 2024 жылғы 28 тамыздағы № 29 өтініші негізінде, Ұлан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ертіс ресайклинг" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне 2025 жылғы 1 қыркүйекке дейінгі мерзімге пайдалы қатты қазбаларды барлау жөніндегі операцияларды жүргізу үшін, жер учаскесін меншік иелері мен пайдаланушылардан алып қоймай, жалпы алаңы 11,8 гектар жер қорының есеп кварталы 05-079-061 жеріне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Ертіс ресайклинг" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі заңнамаға сәйкес, жер пайдаланушылармен жеке сервитутты белгілеу туралы шарттарда бекітілген, жерді рекультивациялау жөніндегі міндеттерді және өзге де шарттарды, жұмыстарды жүргізу мерзімі мен орнын анықтасын.
3. "Ұлан ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі:
1) осы қаулы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберілсін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Ұлан ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р. Болатқанға жүктелсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұлан ауданының әкімі А. Бекбосынов

Об установлении публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "Иртыш ресайклинг"
Постановление акимата Уланского района Восточно-Казахстанской области от 27 сентября 2024 года № 390
В соответствии статьи 71-1 Земельного Кодекса Республики Казахстан, на основании заявления директора товарищества с ограниченной отвественностью "Иртыш ресайклинг" от 28 августа 2024 года № 29, акимат Уланского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут, на землях запаса учетного квартала 05-079-061 площадью 11,8 гектара без изъятия земельного участка у собственников для проведения операций по разведке твердых полезных ископаемых сроком до 1 сентября 2025 года товариществу с ограниченной ответственностью "Иртыш ресайклинг".
2. Товариществу с ограниченной ответственностью "Иртыш ресайклинг" определить сроки и место проведения работ, обязанности по рекультивации земель и иные условия, определенные в договорах об установлении частного сервитута с землепользователями, в соответствии с законодательством.
3. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений Уланского района":
1) направить настоящее постановление на официальное опубликование в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) разместить настоящее постановление на интернет-ресурсе акимата Уланского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Р. Болатқан.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким Уланского района А. Бекбосынов