Шемонаиха аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/2-VIII "2024-2026 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 қазандағы № 22/2-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шемонаиха аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/2-VIII "2024-2026 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 7 858 928,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 899 991,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 29 760,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 258 954,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 670 223,2 мың теңге;
2) шығындар – 7 893 145,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 27 390,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 56 346,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 28 956,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -61 606,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 61 606,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 56 346,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 28 956,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 34 216,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 12/2-VIII "О бюджете Шемонаихинского района на 2024-2026 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 октября 2024 года № 22/2-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 12/2-VIII "О бюджете Шемонаихинского района на 2024–2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 858 928,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 899 991,0 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 29 760,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 258 954,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 2 670 223,2 тысячи тенге;
2) затраты – 7 893 145,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 27 390,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 56 346,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 28 956,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -61 606,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 61 606,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 56 346,0 тысяч тенге;
погашение займов – 28 956,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 34 216,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

652 855,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
49 086,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
49 086,0
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
48 537,0
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
549,0
2
Әлеуметтiк көмек
454 647,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
454 647,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
31 920,0
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
74 674,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
9 989,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
226 993,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
111 071,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
149 122,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
149 122,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59 258,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
713,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
51 376,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
36 882,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
893,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 912 038,8
1
Тұрғын үй шаруашылығы
343 141,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
20 000,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
20 000,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11 418,0
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу

652 855,0
1
Социальное обеспечение
49 086,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
49 086,0
005
Государственная адресная социальная помощь
48 537,0
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
549,0
2
Социальная помощь
454 647,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
454 647,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
31 920,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
74 674,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
9 989,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
226 993,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
111 071,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
149 122,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
149 122,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
59 258,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
713,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
51 376,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
36 882,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
893,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 912 038,8
1
Жилищное хозяйство
343 141,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
20 000,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
20 000,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11 418,0
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд