Самар ауданы мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 9-3/VIII "2024-2026 жылдарға арналған Самар ауданының аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 2024 жылғы 25 қарашадағы № 16-4/VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Самар ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Самар ауданы мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Самар ауданының аудандық бюджеті туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 9-3/VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 4 649 705,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 730 951,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 808,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 12 150,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 892 796,7 мың теңге;
2) шығындар – 5 658 344,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 54 335,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 69 428,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 15 093,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 41 500,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 41 500,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 104 474,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 104 474,1 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 825 274,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 18 587,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 297 787,1 мың теңге."
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата района Самар от 28 декабря 2023 года № 9-3/VIII "О бюджете района Самар на 2024-2026 годы"
Решение маслихата района Самар Восточно-Казахстанской области от 25 ноября 2024 года № 16-4/VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Маслихат района Самар РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Самар "О бюджете района Самар на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № № 9-3/VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 649 705,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 730 951,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13 808,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 150,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 892 796,7 тысяч тенге;
2) затраты – 5 658 344,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 54 335,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 69 428,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15 093,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 41 500,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 41 500,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 104 474,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 104 474,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 825 274,0 тысяч тенге;
погашение займов – 18 587,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 297 787,1 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.

8 772,5
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1 390,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы өзге де қызметтер
1 390,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 390,0
019
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
1 390,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
385 659,3
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
61 986,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
61 986,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
61 986,0
2
Әлеуметтік көмек
266 884,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
266 884,3
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
32 333,3
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
0,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
16 720,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 263,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
182 909,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
33 659,0
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы өзге де қызметтер
56 789,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
56 789,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 665,0
011
Жәрдемақылар мен басқа да әлеуметтік төлемдерді есепке жатқызу, төлеу және жеткізу жөніндегі қызметтерге ақы төлеу
2 330,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11 845,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедек адамдардың құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
1 949,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
0,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 848 771,1
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 019 636,8
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

8 772,5
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1 390,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
1 390,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 390,0
019
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1 390,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
385 659,3
1
Социальное обеспечение
61 986,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
61 986,0
005
Государственная адресная социальная помощь
61 986,0
2
Социальная помощь
266 884,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
266 884,3
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
32 333,3
006
Оказание жилищной помощи
0,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
16 720,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 263,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
182 909,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
33 659,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
56 789,0
451
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
56 789,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
40 665,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 330,0
021
Капитальные расходы государственного органа
11 845,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
1 949,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
0,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 848 771,1
1
Жилищное хозяйство
1 019 636,8
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)