"Бас әскери прокуратура, Бас көлік прокуратурасы, облыстардың прокуратуралары және оларға теңестірілген прокуратуралар туралы ережелерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2023 жылғы 20 қаңтардағы № 37 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2024 жылғы 10 қазандағы № 127 бұйрығы
"Прокуратура туралы" Конституциялық заңның 9-бабының 15) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бас әскери прокуратура, Бас көлік прокуратурасы, облыстардың прокуратуралары және оларға теңестірілген прокуратуралар туралы ережелерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2023 жылғы 20 қаңтардағы № 37 бұйрығына келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған бұйрықпен бекітілген 6-қосымшада:
9-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
" 9. Заңды тұлғаның орналасқан жері: 071400, Қазақстан Республикасы, Абай облысы, Семей қаласы, Оборонная көшесі, 86".
2. Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының Аппараты заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықтың қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмелерін Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және енгізу үшін "Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықпен Абай облысы прокуратурасының прокурорлары және өзге де жұмыскерлері таныстырылсын.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының Аппаратына жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Бас Прокуроры
Б. Асылов

О внесении изменения в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 20 января 2023 года № 37 "Об утверждении положений о Главной военной прокуратуре, Главной транспортной прокуратуре, прокуратурах областей и приравненных к ним прокуратурах"
Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 10 октября 2024 года № 127
В соответствии с подпунктом 15) статьи 9 Конституционного закона "О прокуратуре", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 20 января 2023 года № 37 "Об утверждении положений о Главной военной прокуратуре, Главной транспортной прокуратуре, прокуратурах областей и приравненных к ним прокуратурах" следующее изменение:
в приложении 6, утвержденным названным приказом:
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Местонахождение юридического лица: 071400, Республика Казахстан, область Абай, город Семей, улица Оборонная, 86.".
2. Аппарату Генерального Прокурора Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Генеральной прокуратуры Республики Казахстан;
3. С настоящим приказом ознакомить прокуроров и иных работников прокуратуры области Абай.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Аппарат Генерального Прокурора Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан
Б. Асылов