Батыс Қазақстан облысының білім беру жүйесінің қаржы қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына отыз пайыз мөлшерінде ынталандырушы үстемеақылар белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2024 жылғы 26 сәуірдегі № 11-3 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы №1193 қаулысының 5-тармағы 3) тармақшасына сәйкес Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облысы бойынша білім беру жүйесінің қаржы қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына отыз пайызы мөлшерінде ынталандырушы үстемеақылар белгіленсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат төрағасы М. Мұқаев

Об установлении стимулирующих надбавок в размере тридцати процентов к должностным окладам финансовых работников системы образования по Западно-Казахстанской области
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 26 апреля 2024 года № 11-3
Руководствуясь Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в соответствии с подпунктом 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года №1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий", маслихат Западно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Установить стимулирующие надбавки в размере тридцати процентов к должностным окладам финансовых работников системы образования по Западно-Казахстанской области.
2. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Председатель областного маслихата М. Мукаев