Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 1 қыркүйектегі № 37-3 "Батыс Қазақстан облысының аумағында ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2024 жылғы 13 желтоқсандағы № 16-5 шешімі
Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 1 қыркүйектегі №37-3 "Батыс Қазақстан облысының аумағында ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6347 тіркелген) шешіміне мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Батыс Қазақстан облысының аумағында ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың қағидалары осы шешімнің 1, 2, 3- қосымшаларына сәйкес 1, 2, 3 – қосымшалармен толықтырылсын.

О внесении дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 1 сентября 2020 года № 37-3 "Об утверждении Правил выпаса сельскохозяйственных животных на территории Западно-Казахстанской области"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2024 года № 16-5
Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 1 сентября 2020 года № 37-3 "Об утверждении Правил выпаса сельскохозяйственных животных на территории Западно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6347) следующие дополнения:
Правила выпаса сельскохозяйственных животных на территории Западно-Казахстанской области утвержденный указанным решением дополнить приложениями 1, 2, 3 согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.