Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 13 тамыздағы № 205 "Сатып алынатын ауыл шаруашылық өнімінің бірлігіне арналған субсидиялар нормативін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2024 жылғы 12 шілдедегі № 178 қаулысы
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 13 тамыздағы № 205 "Сатып алынатын ауыл шаруашылық өнімінің бірлігіне арналған субсидиялар нормативін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5767 тіркелген) қаулысына келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген сатып алынатын ауыл шаруашылық өнімінің бірлігіне арналған субсидиялар нормативі осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Қ.Айтмұхамбетовке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н.Төреғалиев
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2024 жылғы 12 шілдедегі
№ 178 қаулысына қосымша
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2019 жылғы 13 тамыздағы
№ 205 қаулысымен бектілген
Сатып алынатын ауыл шаруашылық өнімінің бірлігіне арналған субсидиялар нормативі
Ф
Ауыл шаруашылық өнімінің атауы
Тереңдете өңделген өнімнің атауы
Шикізатқа қайта есептелген субсидиялар нормативі, теңге/килограмм
1
2
3
4
1.
Сүт
Сары май

О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 13 августа 2019 года № 205 "Об утверждении норматива субсидий на единицу закупаемой сельскохозяйственной продукции"
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 12 июля 2024 года № 178
Акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 13 августа 2019 года № 205 "Об утверждении норматива субсидий на единицу закупаемой сельскохозяйственной продукции" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5767) следующее изменение:
норматив субсидий на единицу закупаемой сельскохозяйственной продукции утвержденный указанным постановлением изложить в новой редакции согласно приложению, к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области" обеспечить официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Западно-Казахстанской области К. Айтмухамбетова.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Турегалиев
Приложение к постановлению
акимата Западно-Казахстанской
области
от 12 июля 2024 года № 178
Утвержден постановлением
акимата Западно-Казахстанской
области
от 13 августа 2019 года № 205
Норматив субсидий на единицу закупаемой сельскохозяйственной продукции
Наименование сельскохозяйственной продукции
Наименование продукта глубокой переработки
Норматив субсидий в пересчете на сырье, тенге/килограмм
1
2
3
4
1.
Молоко
Сливочное масло