Орал қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 8-4 "2024-2026 жылдарға арналған Деркөл кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2024 жылғы 20 маусымдағы № 12-4 шешімі
Орал қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Орал қалалық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Деркөл кентінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 8-4 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Орал қаласының Деркөл кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 620 295 мың теңге:
салықтық түсімдер – 61 524 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 960 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 550 811 мың теңге;
2) шығындар – 1 632 321 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 026 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 026 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 12 026 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының төрағасы Е. Калиев
Орал қалалық мәслихатының
2024 жылғы 20 маусымдағы
№ 12-4 шешіміне қосымша
Орал қалалық мәслихатының
2023 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 8-4 шешіміне
1-қосымша
2024 жылға арналған Деркөл кентінің бюджеті
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 27 декабря 2023 года № 8-4 "О бюджете поселка Деркул на 2024-2026 годы"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 20 июня 2024 года № 12-4
Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата "О бюджете поселка Деркул на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 8-4 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Деркул города Уральск на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 620 295 тысяч тенге:
налоговые поступления – 61 524 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 960 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 550 811 тысяч тенге;
2) затраты – 1 632 321 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов–0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12 026 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 026 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 12 026 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Уральского городского маслихата Е. Калиев
Приложение к решению
Уральского городского
маслихата
от 20 июня 2024 года № 12-4
Приложение 1 к решению
Уральского городского
маслихата
от 27 декабря 2023 года № 8-4
Бюджет поселка Деркул на 2024 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование