2025-2027 жылдарға арналған Круглоозерный кентінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 18-10 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Орал қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Орал қаласының Круглоозерный кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 293 340 мың теңге:
салықтық түсімдер – 49 611 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 900 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 234 829 мың теңге;
2) шығындар – 306 168 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 828 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 828 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 12 828 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 01.04.2025 № 19-7 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025 жылға Круглоозерный кентінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес қалыптастырылады.

О бюджете поселка Круглоозерный на 2025-2027 годы
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 27 декабря 2024 года № 18-10.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Круглоозерный города Уральск на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 293 340 тысяч тенге:
налоговые поступления – 49 611 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 900 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 234 829 тысяч тенге;
2) затраты – 306 168 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12 828 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 828 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 12 828 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 01.04.2025 № 19-7 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Поступления в бюджет поселка Круглоозерный на 2025 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан.

3. 2025 жылға Круглоозерный кентінің бюджетінде жоғары тұрған органдардан 66 665 мың теңге сомасында трансферттер түсімі және қалалық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемінің жалпы сомасы 146 872 мың теңге түсімдері қарастырылғаны ескерілсін.
4. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын мен қызметтерді тауарлармен өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі белгіленген тәртіпте пайдаланылады.

3. Учесть в бюджете поселка Круглоозерный на 2025 год поступление трансфертов из вышестоящих органов в сумме 66 665 тысяч тенге и субвенции, передаваемой из городского бюджета в сумме 146 872 тысячи тенге.
4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органам, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан.