Ақжайық аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 12-3 "2024-2026 жылдарға арналған Ақжайық ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2024 жылғы 15 наурыздағы № 14-1 шешімі
Ақжайық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжайық аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Ақжайық ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 12-3 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Ақжол ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 728 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 650 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 34 078 мың теңге;
2) шығындар – 43 128 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 400 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 400 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 400 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2024-2026 жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджеті 4, 5 және 6 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 255 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 456 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 84 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 36 715 мың теңге;
2) шығындар – 41 733 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 478 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 478 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 478 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2024-2026 жылдарға арналған Алғабас ауылдық округінің бюджеті 7, 8 және 9 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 12-3 "О бюджетах сельских округов Акжаикского района на 2024-2026 годы"
Решение Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 15 марта 2024 года № 14-1
Акжаикский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжаикского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Акжаикского района на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 12-3 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Акжолского сельского округа на 2024-2026 годы согласно пункт 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 728 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 650 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 34 078 тысячи тенге;
2) затраты – 43 128 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 400 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 400 тысячи тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 400 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Аксуатского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 255 тысяча тенге:
налоговые поступления – 4 456 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 84 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 36 715 тысяч тенге;
2) затраты – 41 733 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 478 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 478 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 478 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Алгабасского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 31 743 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52 -қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы С. Сиражев
Ақжайық аудандық мәслихатының

используемые остатки бюджетных средств – 31 743 тысяча тенге.".
2. приложение 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата С. Сиражев
Приложение 1 к решению
Акжаикского районного
маслихата