Ақжайық аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 12-3 "2024-2026 жылдарға арналған Ақжайық ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 тамыздағы № 21-1 шешімі
Ақжайық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжайық аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Ақжайық ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 12-3 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2024-2026 жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджеті 4, 5 және 6 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 418 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 456 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 84 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 36 878 мың теңге;
2) шығындар – 41 896 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 478 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 478 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 478 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2024-2026 жылдарға арналған Алмалы ауылдық округінің бюджеті 10, 11 және 12 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 963 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 486 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 202 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 34 275 мың теңге;
2) шығындар – 43 002 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 039 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 039 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 039 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2024-2026 жылдарға арналған Базартөбе ауылдық округінің бюджеті 13, 14 және 15 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 12-3 "О бюджетах сельских округов Акжаикского района на 2024-2026 годы"
Решение Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 августа 2024 года № 21-1
Акжаикский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжаикского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Акжаикского района на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 12-3 следующие изменения:
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Аксуатского сельского округа на 2024-2026 годы согласно пункт 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 418 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 456 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 84 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 36 878 тысяч тенге;
2) затраты – 41 896 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 478 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 478 тысячи тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 478 тысячи тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Алмалинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 963 тысячи тенге:
налоговые поступления – 5 486 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 202 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 34 275 тысяч тенге;
2) затраты – 43 002 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 039 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 039 тысяча тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 039 тысяча тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Базартюбинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах: