2025-2027 жылдарға арналған Бөрлі ауданы Пугачев ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 23-27 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Бөрлі ауданы Пугачев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 163 144 мың теңге:
салықтық түсімдер – 96 501 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 500 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33 143 мың теңге;
2) шығындар – 164 444,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 300,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 300,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О бюджете Пугачевского сельского округа Бурлинского района на 2025-2027 годы
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 декабря 2024 года № 23-27.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Пугачевского сельского округа Бурлинского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 163 144 тысячи тенге:
налоговые поступления – 96 501 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 13 500 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33 143 тысячи тенге;
2) затраты – 164 444,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 300,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 300,9 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 300,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 03.03.2025 № 25-13 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы К.Ермекбаев
Бөрлі аудандық мәслихатының
2024 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 23-27 шешіміне 1 – қосымша
2025 жылға арналған Пугачев ауылдық округінің бюджеті

используемые остатки бюджетных средств – 1 300,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 03.03.2025 № 25-13 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата К.Ермекбаев
Приложение 1
к решению Бурлинского
районного маслихата
от 20 декабря 2024 года № 23-27
Бюджет Пугачевского сельского округа на 2025 год