Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 12-10 "2024-2026 жылдарға арналған Бөкей ордасы ауданы Ұялы ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 маусымдағы № 19-6 шешімі
Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 27 желтоқсандағы № 12-10 "2024-2026 жылдарға арналған Бөкей ордасы ауданы Ұялы ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 – тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Ұялы ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 35 568 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 008 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 98 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 32 462 мың теңге;
2) шығындар –35 568 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге."
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Л. Қайырғалиева
Бөкей ордасы аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 27 маусымдағы
№ 19-6
шешіміне қосымша
Бөкей ордасы аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 12-10
шешіміне 1- қосымша
2024 жылға арналған Ұялы ауылдық округінің бюджеті
(мың теңге)
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5
6

О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 12-10 "О бюджете Уялинского сельского округа Бокейординского района на 2024-2026 годы"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 июня 2024 года № 19-6
Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бокейординского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 12-10 "О бюджете Уялинского сельского округа Бокейординского района на 2024 - 2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Уялинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 568 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 008 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 98 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 32 462 тысяч тенге;
2) затраты – 35 568 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге."
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Кайргалиева Л.
Приложение к решению
Бокейординского районного
маслихата
от 27 июня 2024 года № 19-6
Приложение 1 к решению
Бокейординского районного
маслихата
от 27 декабря 2023 года № 12-10
Бюджет Уялинского сельского округа на 2024 год
(тысяч тенге)
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6