Жаңақала аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 14-7 "2024-2026 жылдарға арналған Жаңақала ауданы Мастексай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 қарашадағы № 23-10 шешімі
Жаңақала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Жаңақала ауданы Мастексай ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 14-7 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Мастексай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 138 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 980 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 320 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 31 838 мың теңге;
2) шығындар – 37 658 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 520 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 520 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 14-7 "О бюджете Мастексайского сельского округа Жангалинского района на 2024-2026 годы"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 ноября 2024 года № 23-10
Жангалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жангалинского районного маслихата "О бюджете Мастексайского сельского округа Жангалинского района на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 14-7 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Мастексайского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 138 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 980 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 320 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 31 838 тысяч тенге;
2) затраты – 37 658 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 520 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 520 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;