Жәнібек ауданы аумағындағы жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімінің 2024 жылғы 1 тамыздағы № 10 шешімі. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімінің 2025 жылғы 20 қаңтардағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімінің 20.01.2025 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 33-бабы 1 тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Заңның 48-бабына және 50-бабы 2-тармағы 2) тармақшасы, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министірлігінің "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" 2023 жылғы 10 мамырдағы № 240 бұйрығына және Жәнібек аудандық төтенше жағдайдың алдын алу және жою жөніндегі комиссиясының 2024 жылғы 1 тамыздағы № 6 кезектен тыс отырысының хаттамасына сәйкес аудан әкімі ШЕШТІ:
1. Жәнібек ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жою басшысы болып Жәнібек ауданы әкімінің орынбасары М.Б.Бисенов тағайындалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Шиниязов

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Жанибекского района
Решение акима Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 1 августа 2024 года № 10. Утратило силу решением акима Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 20 января 2025 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 20.01.2025 № 1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", приказом исполняющего обязанности Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 10 мая 2023 года № 240 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" и протоколом внеочередного заседания комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций Жанибекского района от 1 августа 2024 года № 6 аким района РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории Жанибекского района.
2. Назначить заместителя акима Жанибекского района М.Б.Бисенова руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Т. Шиниязов