Жәнібек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 14-2 "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2024 жылғы 4 наурыздағы № 16-1 шешімі
Жәнібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 14-2 "2024–2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024 – 2026 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 585 350 мың теңге:
салықтық түсімдер – 880 406 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19 950 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 465 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 681 529 мың теңге;
2) шығындар – 6 826 561 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 54 369 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 101 530 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 47 161 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -295 580 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 295 580 мың теңге:
қарыздар түсімі – 101 530 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 47 161 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 241 211 мың теңге.;
7 - тармақта:
бірінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 3 567 694 мың теңге көлемінде ескерілсін:";
алтыншы абзац алынып тасталсын;
тоғызыншы абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"Жәнібек ауданы Жәнібек ауылындағы Абдрахманов, Жұмаев, Жәнекешев, Иманов, Абуллин-Мусин көшелері аралығы және Өтемісов көшесінен солтүстік айналма жолға дейінгі аралығы, Мәметова көшесінің Жеңіс көшесінен Жәнібек ауылының шығыс жақ бөлігіне дейінгі жалғасы, Шарафетдинов көшесінің Өтемісов-Халиуллин көшелері аралығында орналасқан бөлігіндегі көшелерді күрделі жөндеуге – 694 582 мың теңге;";
келесі мазмұндағы оныншы абзацпен толықтырылсын:
"Жәнібек ауданы Тау, Борсы, Жасқайрат ауылдарының су құбырын реконструкциялауға – 98 000 мың тенге;";
келесі мазмұндағы оң бірінші абзацпен толықтырылсын:
"Жәнібек ауданы Тау ауылына аудандық маңызы бар 0-5 шақырым кірме автожолды күрделі жөндеуге – 600 000 мың теңге;";
келесі мазмұндағы он екінші абзацпен толықтырылсын:

О внесении изменений в решение Жанибекского районного маслихата от 21 декабря 2023 года № 14-2 "О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 4 марта 2024 года № 16-1
Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанибекского районного маслихата от 21 декабря 2023 года № 14-2 "О районном бюджете на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024–2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 585 350 тысяч тенге:
налоговые поступления – 880 406 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 19 950 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 465 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 681 529тысяч тенге;
2) затраты – 6 826 561тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 54 369 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 101 530 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 47 161 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -295 580 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 295 580 тысяч тенге:
поступление займов – 101 530 тысяч тенге;
погашение займов – 47 161 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств –241 211 тысяч тенге.";
в пункте 7:
абзац первый изложить в новой редакции:
"7. Учесть в районном бюджете на 2024 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 3 567 694 тысячи тенге:";
абзац шестой исключить;
абзац девятый изложить в новой редакции:
"на капитальный ремонт автомобильных дорог улиц имени Абдрахманова, Жумаева, Жанекешева, по улице Иманова промежутки между улицами Абдуллина-Мусина и Утемисова-северная кольцевая дорога, по улице Маметовой от Женис до восточной окраины села Жанибек, по улице Шарафетдинова промежуток между улицами Утемисова-Халиуллина в селе Жанибек Жанибекского района – 694 582 тысячи тенге.;";
дополнить абзацем десятым следующего содержания:
"на реконструкцию системы водоснабжения сел Тау, Борсы, Жаскайрат, Жанибекского района– 98 000 тысяч тенге;";
дополнить абзацем одиннацатым следующего содержания:
"на капитальный ремонт 0-5 километров подъездной автодороги районного значения к селу Тау Жанибеского района– 600 000 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двенадцатым следующего содержания: