Казталов ауданы әкімінің 2024 жылғы 1 тамыздағы № 19 "Казталов ауданының Бостандық, Казталов, Көктерек және Тереңкөл ауылдық округтері аумағындағы жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімінің 2024 жылғы 22 тамыздағы № 23 шешімі
Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов ауданы әкімінің 2024 жылғы 1 тамыздағы №19 "Казталов ауданының Бостандық, Казталов, Көктерек және Тереңкөл ауылдық округтері аумағындағы жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды аудан әкімі аппаратының басшысы Н.Серікке жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Саркулов

О признании утратившим силу решение акима Казталовского района от 1 августа 2024 года № 19 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Бостандыкского, Казталовского, Коктерекского и Теренкольского сельских округов Казталовского района"
Решение акима Казталовского района Западно-Казахстанской области от 22 августа 2024 года № 23
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Казталовского района от 1 августа 2024 года №19 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Бостандыкского, Казталовского, Коктерекского и Теренкольского сельских округов Казталовского района".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Н.Серік.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района А.Саркулов