Сырым аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 16-3 "2024-2026 жылдарға арналған Бұлан ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2024 жылғы 13 маусымдағы № 21-2 шешімі
Сырым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырым аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 16-3 "2024-2026 жылдарға арналған Бұлан ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 – қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в решение Сырымского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 16-3 "О бюджете Буланского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 июня 2024 года № 21-2
Сырымского районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 16-3 "О бюджете Буланского сельского округа на 2024-2026 годы" следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.