Сырым аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 16-5 "2024-2026 жылдарға арналған Елтай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 желтоқсандағы № 26-4 шешімі
Сырым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырым аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 16-5 "2024-2026 жылдарға арналған Елтай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Елтай ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 249 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 263 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 30 986мың теңге;
2) шығындар – 34 282 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 033 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 033 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 16-5 "О бюджете Елтайского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11 декабря 2024 года № 26-4
Сырымский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 27 декабря 2023 года №16-5 "О бюджете Елтайского сельского округа на 2024-2026 года" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Елтайскогосельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 249 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 263 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 30 986 тысяч тенге;
2) затраты – 34 282 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 033 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 033 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;