2025-2027 жылдарға арналған Алғабас ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 28-1 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Сырым аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Алғабас ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44 046 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 001 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 42 045 мың теңге;
2) шығындар - 46 590 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О бюджете Алгабасского сельского округа на 2025-2027 годы
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 декабря 2024 года № 28-1.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Сырымского районного маслихата "О районном бюджете на 2025-2027 годы" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Алгабасского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 046 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 001 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 42 045 тысяч тенге;
2) затраты – 46 590 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 544 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 544 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 544 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 19.05.2025 № 31-19 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025 жылға арналған Алғабас ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "2025-2027 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына, Сырым аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптастырылады.

5) дефицит (профицит) бюджета – -2 544 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 544 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 544 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 19.05.2025 № 31-19 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Поступления в бюджет Алгабасского сельского округа на 2025 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2025-2027 годы", решением Сырымского районного маслихата "О районном бюджете на 2025-2027 годы".

3. 2025 жылға арналған Алғабас ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция түсімдерінің жалпы сомасы 42 045 мың теңге көлемінде көзделсін.
4. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Ш. Дуйсенгалиева
шешіміне қосымша
2025 жылға арналған Алғабас ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 19.05.2025 № 31-19 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5

3. Предусмотреть в бюджете Алгабасского сельского округа на 2025 год поступления субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 42 045 тысяч тенге.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Ш. Дуйсенгалиева
приложение к решению
Бюджет Алгабасского сельского округа на 2025 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 19.05.2025 № 31-19 (вводится в действие с 01.01.2025).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5