2025-2027 жылдарға арналған Бұлдырты ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 28-4 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Сырым аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Бұлдырты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 67 280 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 541 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 62 739 мың теңге;
2) шығындар – 72 568 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 288 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 288 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О бюджете Булдуртинского сельского округа на 2025-2027 годы
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 декабря 2024 года № 28-4.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Сырымского районного маслихата "О районном бюджете на 2025-2027 годы" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Булдуртинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 67 280 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 541 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов - 62 739 тысяч тенге;
2) затраты – 72 568 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 288 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 288 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 288 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 27.03.2025 № 30-7 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025 жылға арналған Бұлдырты ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "2025-2027 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына, Сырым аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптастырылады.

используемые остатки бюджетных средств – 5 288 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27.03.2025 № 30-7 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Поступления в бюджет Булдуртинского сельского округа на 2025 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2025-2027 годы", решением Сырымского районного маслихата "О районном бюджете на 2025-2027 годы".

3. 2025 жылға арналған Бұлдырты ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер түсімдерінің сомасы 8 855 мың теңге, соның ішінде:
қызметтік автокөлік сатып алу үшін - 6 480 мың теңге;
елді мекендерді аббатандыру мен көгалдандыруға - 2 375 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 27.03.2025 № 30-7 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).

3. Предусмотреть в бюджете Булдуртинского сельского округа на 2025 год поступления целевых трансфертов, передаваемой из районного бюджета в сумме 8 855 тысяч тенге, в том числе:
на приобретение служебного автомобиля - 6 480 тысяч тенге;
на благоустройство и озеленение населенных пунктов - 2 375 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27.03.2025 № 30-7 (вводится в действие с 01.01.2025).