Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақы белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2024 жылғы 29 тамыздағы № 22-14 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.09.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы №1193 "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" қаулысының 5-тармағы 3) тармақшысына сәйкес, Сырым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырым ауданының әкімдігі айқындаған тәртібі мен шарттарында Сырым ауданы әкімдігі Сырым аудандық ішкі саясат бөлімінің "Жастармен жұмыс жөніндегі ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына жергілікті бюджет қаражаты есебінен 60 пайыз мөлшерінде ынталандыру үстемеақылары белгіленсін.
2. Ынталандыру үстемеақы Сырым ауданы әкімдігі Сырым аудандық ішкі саясат бөлімінің "Жастармен жұмыс жөніндегі ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің басшысына, заңгер-кеңесшіге, психологқа, дінтанушы (теолог)-кеңесшіге, кеңесшілерге төленсін.
3. Осы шешім 2024 жылдың 1 қыркүйегінен бастап күшіне енеді
Мәслихат төрағасы Ш.Дуйсенгалиева

Об установлении стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из местного бюджета
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 августа 2024 года № 22-14
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.09.2024.
В соответствии с подпунктом 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий", Сырымский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стимулирующую надбавку из местного бюджета к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Ресурсный центр по работе с молодежью" Сырымского районного отдела внутренней политики акимата Сырымского района в размере 60 процентов в порядке и на условиях, определенных акиматом Сырымского района.
2. Выплатить стимулирующие надбавки руководителю, юристу -консультанту, психологу, религиоведу (теолог) - консультанту, консультантам коммунального государственного учреждения "Ресурсный центр по работе с молодежью" Сырымского районного отдела внутренней политики акимата Сырымского района.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 сентября 2024 года.
Председатель маслихата Ш.Дуйсенгалиева