Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Тасқала ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 16-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 тамыздағы № 26-7 шешімі
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы "2024-2026 жылдарға арналған Тасқала ауданының ауылдық округтерініің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Тасқала ауданының ауылдық округтерінің бюджеті тиісінше 1-27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 537 586 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 82 967 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 604 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 343 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 434 672 мың теңге;
2) шығындар – 570 710 мың теңге;
3) Таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -33 124 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 33 124 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 33 124 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2024 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен келесі түсімдер ескерілсін:
1) Субвенциялар – 377 937 мың теңге, оның ішінде:
Ақтау ауылдық округіне – 35 969 мың теңге;
Амангелді ауылдық округіне – 42 509 мың теңге;
Достық ауылдық округіне – 37 082 мың теңге;
Қазақстан ауылдық округіне – 35 396 мың теңге;
Қосшы ауылдық округіне – 39 778 мың теңге;
Мерей ауылдық округіне – 37 610 мың теңге;
Мереке ауылдық округіне – 38 271 мың теңге;
Тасқала ауылдық округіне – 76 515 мың теңге;

О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 декабря 2023 года № 16-1 "О бюджете сельских округов Таскалинского района на 2024-2026 годы"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 августа 2024 года № 26-7
Таскалинский районный маслихат Западно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата Западно- Казахстанской области от 27 декабря 2023 года №16-1 "О бюджете сельских округов Таскалинского района на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельских округов Таскалинского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1-27 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 537 586 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 82 967 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 604 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19 343 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 434 672 тысяч тенге;
2) затраты – 570 710 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -33 124 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 33 124 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 33 124 тысячи тенге;";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете сельских округов на 2024 год следующие поступления из районного бюджета:
1) субвенции – 377 937 тысяч тенге, в том числе:
Актаускому сельскому округу - 35 969 тысяч тенге;
Амангельдинскому сельскому округу - 42 509 тысяч тенге;
Достыкскому сельскому округу - 37 082 тысячи тенге;
Казахстанскому сельскому округу - 35 396 тысяч тенге;
Косщинскому сельскому округу - 39 778 тысяч тенге;
Мерейскому сельскому округу – 37 610 тысяч тенге;
Мерекенскому сельскому округу – 38 271 тысяча тенге;
Таскалинскому сельскому округу – 76 515 тысяч тенге;

Шежін ауылдық округіне – 34 807 мың теңге.
2) нысаналы трансферттер:
аудандық бюджет 56 735 мың теңге сомасында.".
Көрсетілген сомаларды Тасқала ауданының ауылдық округтерінің бюджеттеріне бөлу Тасқала ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 22 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Ж.Бисенғалиева
Тасқала аудандық мәслихатының
2024 жылғы 27 тамыздағы
№ 26-7 шешіміне 1-қосымша
Тасқала аудандық мәслихатының
2023 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 16-1 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Ақтау ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сома (мың. теңге)
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

Чижинскому сельскому округу – 34 807 тысяч тенге.
2) трансферты районного бюджета в сумме 56 735 тысяч тенге.".
Распределение указанных сумм бюджетам сельских округов Таскалинского района осуществляется на основании Постановления акимата Таскалинского района.
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 22 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Ж.Бисенгалиева
Приложение 1
к решению Таскалинского
районного маслихата
от 27 августа 2024 года № 26-7
Приложение 1
к решению Таскалинского
районного маслихата
от 27 декабря 2023 года № 16-1
Бюджет Актауского сельского округа на 2024 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ