Теректі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 11-1 "Теректі ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 20-1 шешімі
Теректі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі аудандық мәслихатының "Теректі ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №11-1 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Теректі ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 231 025 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 620 346 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20 186 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 695 561 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 894 932 мың теңге;
2) шығындар – 12 894 177 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 462 296 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 614 718 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 152 422 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 125 448 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 125 448 мың теңге:
қарыздар түсімі – 847 478 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 872 141 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 150 111 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 11-1 "Об утверждении бюджета Теректинского района на 2024-2026 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26 декабря 2024 года № 20-1
Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата от 22 декабря 2023 года №11-1 "Об утверждении бюджета Теректинского района на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Теректинского района на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 231 025 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 620 346 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20 186 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 695 561 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 8 894 932 тысячи тенге;
2) затраты – 12 894 177 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 462 296 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 614 718 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 152 422 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 125 448 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 125 448 тысяч тенге:
поступление займов – 847 478 тысяч тенге;
погашение займов – 872 141 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 150 111 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

29 900
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
29 900
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
303 862
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс істеуі
301 981
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
1 881
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
171 748
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
116 617
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 265
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
70 111
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
11 241
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
55 131
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 520
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
25 611
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
103 581
6
Жер қатынастары
30 427
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
30 427
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 427
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
10
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
73 154
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
73 154
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
73 154
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
58 547
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
58 547
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
58 547
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

29 900
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
29 900
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
303 862
006
Функционирование районных (городских) библиотек
301 981
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
1 881
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
171 748
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
116 617
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
35 265
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
70 111
006
Капитальные расходы государственного органа
0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
11 241
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
55 131
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
29 520
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
25 611
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
103 581
6
Земельные отношения
30 427
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
30 427
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
30 427
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
0
007
Капитальные расходы государственного органа
0
10
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
73 154
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
73 154
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
73 154
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
58 547
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
58 547
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
58 547
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)