Степногорск қалалық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 8С-19/11 "2025-2027 жылдарға арналған кенттердің, ауылдардың және ауылдық округтің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2025 жылғы 20 наурыздағы № 8С-20/5 шешімі
Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған кенттердің, ауылдардың және ауылдық округтің бюджеттері туралы" 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 8С-9/8 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Ақсу кентінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 138 132,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 22 197 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 170 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 115 765,5 мың теңге;
2) шығындар – 138 603,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 471,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 471,1 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2025-2027 жылдарға арналған Бестөбе кентінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 211 252,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 46 785 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 70 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 164 397,5 мың теңге;
2) шығындар – 216 172,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 919,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 919,9 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2025-2027 жылдарға арналған Заводской кентінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 82 475 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 30 993 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 015 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 50 467 мың теңге;
2) шығындар – 83 887,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 412,1 мың теңге;

О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 26 декабря 2024 года № 8С-19/11 "О бюджетах поселков, сел и сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 20 марта 2025 года № 8С-20/5
Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата "О бюджетах поселков, сел и сельского округа на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 8С-19/11 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Аксу на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 138 132,5 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22 197 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 170 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 115 765,5 тысяч тенге;
2) затраты – 138 603,6 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 471,1 тысяча тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 471,1 тысяча тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Бестобе на 2025-2027 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 211 252,5 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 46 785 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 70 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 164 397,5 тысяч тенге;
2) затраты – 216 172,4 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 4 919,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 919,9 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет поселка Заводской на 2025-2027 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 82 475 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 30 993 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 1 015 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50 467 тысяч тенге;
2) затраты – 83 887,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 1 412,1 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 412,1 мың теңге.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2025-2027 жылдарға арналған Шаңтөбе кентінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 201 098,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 900 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 400 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 186 798,2 мың теңге;
2) шығындар – 202 054,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 956 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 956 мың теңге.";
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2025-2027 жылдарға арналған Қарабұлақ ауылының бюджеті тиісінше 13, 14, 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 86 634,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 781 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 125 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 75 728,9 мың теңге;
2) шығындар – 86 818,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 183,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 183,5 мың теңге.";
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2025-2027 жылдарға арналған Изобильный ауылының бюджеті тиісінше 16, 17, 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 99 153,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 130 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 170 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 97 853,6 мың теңге;
2) шығындар – 99 242,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 88,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 88,8 мың теңге.";
13-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"13. 2025-2027 жылдарға арналған Қырық құдық ауылының бюджеті тиісінше 19, 20, 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 226 926,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 738 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 412,1 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет поселка Шантобе на 2025-2027 годы, согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 201 098,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 900 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 400 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 186 798,2 тысяч тенге;
2) затраты – 202 054,2 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 956 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 956 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет села Карабулак на 2025-2027 годы, согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 86 634,9 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 781 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 1 125 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 75 728,9 тысяч тенге;
2) затраты – 86 818,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 183,5 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 183,5 тысячи тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет села Изобильное на 2025-2027 годы, согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 99 153,6 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 130 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 170 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 97 853,6 тысячи тенге;
2) затраты – 99 242,4 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 88,8 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 88,8 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет села Кырык кудык на 2025-2027 годы, согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 226 926,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 738 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;