Ерейментау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 8С-34/2-24 "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 сәуірдегі № 8С-39/2-25 шешімі
Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2024 жылғы 23 желтоқсандағы №8С-34/2-24 шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в решение Ерейментауского районного маслихата от 23 декабря 2024 года № 8С-34/2-24 "О районном бюджете на 2025-2027 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 24 апреля 2025 года № 8С-39/2-25
Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата "О районном бюджете на 2025-2027 годы" от 23 декабря 2024 года №8С-34/2-24 следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

5 006 618,0
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1 714 518,0
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
48 943,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
48 943,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
005
Мәслихаттар депутаттары қызметінің тиімділігін арттыру
0,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
293 944,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
192 551,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
101 393,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
42 842,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 842,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
92 185,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
77 836,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 433,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
916,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12 000,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
41 851,0
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 851,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 194 753,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 190,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
0,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1 160 563,0
02
Қорғаныс
78 493,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
78 493,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
12 562,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
2 140,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар

5 006 618,0
01
Государственные услуги общего характера
1 714 518,0
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
48 943,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
48 943,0
003
Капитальные расходы государственного органа
0,0
005
Повышение эффективности деятельности депутатов маслихатов
0,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
293 944,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
192 551,0
003
Капитальные расходы государственного органа
0,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
101 393,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
42 842,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
42 842,0
007
Капитальные расходы государственного органа
0,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
92 185,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
77 836,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 433,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
916,0
015
Капитальные расходы государственного органа
12 000,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
41 851,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
41 851,0
003
Капитальные расходы государственного органа
0,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 194 753,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
34 190,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
0,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1 160 563,0
02
Оборона
78 493,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
78 493,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
12 562,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
2 140,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы

63 791,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3 166,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
3 166,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
3 166,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
440 587,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
439 912,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65 980,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
19 286,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
32 186,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
455,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
97 473,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 068,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
293,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
72 612,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
63 887,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 000,0
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
10 000,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28 516,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
25 331,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
15 825,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
675,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
675,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
944 734,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

63 791,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3 166,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
3 166,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3 166,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
440 587,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
439 912,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
65 980,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
19 286,0
005
Государственная адресная социальная помощь
32 186,0
006
Оказание жилищной помощи
455,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
97 473,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 068,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
293,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
72 612,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
63 887,0
021
Капитальные расходы государственного органа
7 000,0
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
10 000,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
28 516,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
25 331,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
15 825,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
675,0
007
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
675,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
944 734,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)