Қорғалжын аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 6/28 "2025-2027 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Амангелді ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2025 жылғы 27 ақпандағы № 2/29 шешімі
Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Амангелді ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 6/28 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Амангелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 543,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 787,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 25 756,0 мың теңге;
2) шығындар –35 188,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 2 645,0) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 645,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшаcы осы шешімнің қосымшаcына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 6/28 "О бюджете Амангельдинского сельского округа Коргалжынского района на 2025-2027 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 27 февраля 2025 года № 2/29
Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О бюджете Амангельдинского сельского округа Коргалжынского района на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 6/28 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 543,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 787,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –25 756,0 тысяч тенге;
2) затраты – 35 188,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-2 645,0) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 645,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.