Қорғалжын аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 2/28 "2025-2027 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қарашалғын ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 наурыздағы № 4/30 шешімі
Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қарашалғын ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 2/28 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Қарашалғын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 94 173,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 010,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 88 163,5 мың теңге;
2) шығындар – 95 973,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-1 799,9) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –1 799,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 2/28 "О бюджете Карашалгинского сельского округа Коргалжынского района на 2025-2027 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 17 марта 2025 года № 4/30
Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О бюджете Карашалгинского сельского округа Коргалжынского района на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 2/28 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карашалгинского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы –94 173,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 010,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 88 163,5 тысяч тенге;
2) затраты – 95 973,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-1 799,9) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 799,9 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

66,0
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру үшін электр энергиясын жеткізу
1 496,0
Ұялы ауылының көшелерін жарықтандыруды бірлесіп ілу жұмыстары
2 101,0
Ауылдық округтердің елді мекендерін санитариялық тазалау қызметтері (қарды шығару)
700,0
Қорғалжын ауданы Қарғалы ауылына кіреберіс жолды ағымдағы жөндеу
50 000,0
Қарашалғын ауылдық округіне Ұялы ауылындағы автомобиль жолын ұстау шығындары
5 589,5

66,0
Подача электроэнергии для освещения улиц населенных пунктов
1 496,0
Работы по совместному подвесу уличного освещения в селе Уялы
2 101,0
Услуги по санитарной очистке населенных пунктов сельского округа ( вывоз снега)
700,0
Текущий ремонт подъездной дороги села Каргалы Коргалжынского района
50 000,0
Затраты на содержание автомобильной дороги села Уялы Карашалгинского сельского округа
5 589,5