Қорғалжын аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 7/28 "2025-2027 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 наурыздағы № 5/30 шешімі
Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 7/28 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 503 233,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 52 826,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 450 407,7 мың теңге;
2) шығындар – 504 695,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – ( -1 462,0) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –1 462,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 7/28 "О бюджете Коргалжынского сельского округа Коргалжынского района на 2025-2027 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 17 марта 2025 года № 5/30
Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О бюджете Коргалжынского сельского округа Коргалжынского района на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 7/28 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Коргалжынского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы –503 233,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 52 826,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 450 407,7 тысяч тенге;
2) затраты – 504 695,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-1 462,0) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 462,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

23 500,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілеріне бонустар
3 123,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
70,0
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға
6 000,0
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге
32 000,0
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
37 720,0
Ақмола облысы Қорғалжын ауданы Қорғалжын ауылы Қазыбек би көшесі 0-1.0 шқ, М.Жұмабаев көшесі 0-2.15 шқ, М. Горький көшесі 0-1. 46 шқ, Ә.Жангелдин көшесі 0.4-1.46 шқ, Абай ауылы Абай көшесі 0-0,8 шқ жолдарын орташа жөндеу
6 790,0
Қорғалжын ауылының Абай, М.Горький, Ә.Жангельдин, М.Жұмабаев, Қазыбек Би көшелерін орташа жөндеу
300 000,0
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
4 945,7
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
17 000,0

23 500,0
Бонусы административным государственным служащим
3 123,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
70,0
На освещение улиц населенных пунктов
6 000,0
На обеспечение санитарии населенных пунктов
32 000,0
На благоустройство и озеленение населенных пунктов
37 720,0
Средний ремонт дорог ул. Казыбек би 0-1.0 км, ул. М. Жумабаева 0-2.15 км, ул. М. Горький 0-1.46 км, ул. А.Жангельдина 0.4-1.46 км в селе Коргалжын, ул. Абая 0-0,8 км в селе Абай Коргалжынского района Акмолинской области
6 790,0
Средний ремонт улиц Абая, М.Горький, А.Жангельдина, М.Жумабаева, Казыбек Би в селе Коргалжын
300 000,0
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
4 945,7
Капитальные расходы государственного органа
17 000,0