Бурабай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 8С-26/11 "2025-2027 жылдарға арналған Бурабай ауданының Веденов ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 28 наурыздағы № 8С-28/6 шешімі
Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бурабай аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Бурабай ауданының Веденов ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 8С-26/11 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 205722 болып тіркелген) шешіміне келесi өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Бурабай ауданының Веденов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55217,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6649,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 48568,0 мың теңге;
2) шығындар – 56498,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1281,5 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1281,5 мың теңге.";
Бурабай аудандық мәслихатының көрсетілген шешіміне 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 8С-26/11 "О бюджете Веденовского сельского округа Бурабайского района на 2025-2027 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 28 марта 2025 года № 8С-28/6
Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "О бюджете Веденовского сельского округа Бурабайского района на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 8С-26/11 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 205722) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Веденовского сельского округа Бурабайского района на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 55217,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6649,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 48568,0 тысяч тенге;
2) затраты – 56498,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1281,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1281,5 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.