Бурабай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 8С-26/12 "2025-2027 жылдарға арналған Бурабай ауданының Зеленобор ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 28 наурыздағы № 8С-28/7 шешімі
Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бурабай аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Бурабай ауданының Зеленобор ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 8С-26/12 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 205717 болып тіркелген) шешіміне келесi өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Бурабай ауданының Зеленобор ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 152810,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 44069,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 409,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 108332,0 мың теңге;
2) шығындар – 153200,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -390,4 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 390,4 мың теңге.";
Бурабай аудандық мәслихатының көрсетілген шешіміне 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 8С-26/12 "О бюджете Зеленоборского сельского округа Бурабайского района на 2025-2027 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 28 марта 2025 года № 8С-28/7
Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "О бюджете Зеленоборского сельского округа Бурабайского района на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 8С-26/12 (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов под № 205717) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Зеленоборского сельского округа Бурабайского района на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 152810,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 44069,0 тысяч.тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 409,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 108332,0 тысяч тенге;
2) затраты – 153200,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты –0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -390,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 390,4 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.