Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланын топографиялық карталармен және геодезиялық пункттердің координаталары каталогтарымен қамтамасыз етудің заттай нормаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің м.а. 2025 жылғы 15 сәуірдегі № 293 бұйрығы
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 70-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланын топографиялық карталармен және геодезиялық пункттердің координаталары каталогтарымен қамтамасыз етудің заттай нормалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының Бас қолбасшылығы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін қазақ және орыс тілдерінде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің міндетін атқарушы
полиция полковнигі
Б. Әленов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрі
міндетін атқарушының
2025 жылғы 15 сәуірдегі
№ 293 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланын топографиялық карталармен және геодезиялық пункттердің координаталары каталогтарымен қамтамасыз етудің заттай нормалары
Атауы (карталардың масштабы)
Өлшем бірлігі
Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының Бас қолбасшылығы
Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының өңірлік қолбасшылығы
Бригада
Полк
Батальон
Жеке орналасқан бөлімше
Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының академиясы
Арнайы мақсаттағы авиациялық база
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Бір номенклатуралық парақ даналарының тиесілі саны
1

Об утверждении натуральных норм обеспечения Национальной гвардии Республики Казахстан топографическими картами и каталогами координат геодезических пунктов
Приказ и.о. Министра внутренних дел Республики Казахстан от 15 апреля 2025 года № 293
В соответствии со статьей 70 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые натуральные нормы обеспечения Национальной гвардии Республики Казахстан топографическими картами и каталогами координат геодезических пунктов.
2. Главному командованию Национальной гвардии Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление приказа на казахском и русском языках в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя министра внутренних дел Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Исполняющий обязанности
Министра полковник полиции
Б. Аленов
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
Утверждены приказом
Исполняющий обязанности
министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 15 апреля 2025 года № 293
Натуральные нормы обеспечения Национальной гвардии Республики Казахстан топографическими картами и каталогами координат геодезических пунктов
Наименование (масштаб карт)
Единица измерения
Главное командование Национальной гвардии Республики Казахстан
Региональное командование Национальной гвардии Республики Казахстан
Бригада
Полк
Батальон
Отдельно дислоцируемое подразделение
Академия Национальной гвардии Республики Казахстан
Авиационная база специального назначения
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Положенное количество экземпляров одного номенклатурного листа
1