Жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 10 қаңтардағы № 2 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 18, 69 баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына сәйкес Ақтөбе қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Jusan Mobile" акционерлік қоғамына осы қаулының қосымшасына сәйкес, Ақтөбе қаласының аумағында орналасқан жалпы көлемі 4051 шаршы метр жер учаскелеріне, жер пайдаланушылардан алып қоймай, 5 (бес) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Ақтөбе қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Ж. Кабылов) осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі А. Бекет
Қала әкімдігінің № 2

Об установлении публичного сервитута на земельные участки
Постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 10 января 2025 года № 2
В соответствии со статьями 18, 69 Земельного Кодекса Республики Казахстан, со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Актобе ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут на земельные участки, расположенные на территории города Актобе, согласно приложению к настоящему постановлению, без изъятия у землепользователей, общей площадью 4051 га Акционерным обществом "Jusan Mobile" сроком на 5 (пять) лет.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений, города Актобе" (Ж. Кабылов) принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Актобе.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города А. Бекет
Приложение к постановлению
акимата города № 2

"10" қаңтар 2025 ж.
қаулысына қосымша
Сервитут белгіленетін жер учаскелерінің тізбесі
Атауы
Жер учасесінің мекенжайы
Көлемі га
Нысаналы мақсаты
11
"Jusan Mobile" АҚ
Актобе қаласы, Астана ауданы, Ә. Молдағұлова даңғылы, № 38
0,0243
талшықты-оптикалық байланыс желісінің (ТОБЖ) құрылысын салу және пайдалану үшін
22
"Jusan Mobile" АҚ
г. Актобе, Алматы ауданы, К. Нокин даңғылы, № 51
0,0589
талшықты-оптикалық байланыс желісінің (ТОБЖ) құрылысын салу және пайдалану үшін
3
"Jusan Mobile" АҚ
Актобе қаласы, Астана ауданы, Маресьев көшесі, № 99

от "10" января 2025 г.
Перечень земельных участков, на каторые устанавливается публичный сервитут
Наименование
Месторасположение земельного участка
площадь га
Целевое назначение
1
АО "Jusan Mobile"
город Актобе, район Алматы, улица А. Молдагуловой, № 38
0,0243
для строительства и эксплуатации волоконно-оптического линии связи (ВОЛС)
2
АО "Jusan Mobile"
г.Актобе, район Алматы, проспект Кенеса Нокина, № 51
0,0589
для строительства и эксплуатации волоконно-оптического линии связи (ВОЛС)
3
АО "Jusan Mobile"
город Актобе, район Астана, улица Маресьева, № 99

0,0079
жер асты талшықты-оптикалық байланыс желісінің (ТОБЖ) құрылысын салу және пайдалану үшін
4
"Jusan Mobile" АҚ
Актобе қаласы, Индустриалдық аймақ
0,3121
жер асты талшықты-оптикалық байланыс желісінің (ТОБЖ) құрылысын салу және пайдалану үшін
5
"Jusan Mobile" АҚ
Актобе қаласы, Астана ауданы, Өтеген Сеитов көшесі, № 5
0,019
жер арсты талшықты-оптикалық байланыс желісінің (ТОБЖ) құрылысын салу және пайдалану үшін

0,0079
для строительства и эксплуатации подземной волоконно-оптического линии связи (ВОЛС)
4
АО "Jusan Mobile"
город Актобе, Индустриальная зона
0,3121
для строительства и эксплуатации подземной волоконно-оптического линии связи (ВОЛС)
5
АО "Jusan Mobile"
город Актобе, район Астана, улица Отегена Сеитова, № 5
0,019
для строительства и эксплуатации подземной волоконно-оптического линии связи (ВОЛС)