Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 17 қарашадағы № 323 "Шалқар ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 ақпандағы № 394 шешімі
Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 17 қарашадағы № 323 "Шалқар ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 30665 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының төрағасы
Ж. Шамбалаев
Шалқар аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
"19" ақпандағы № 394
шешіміне қосымша
Шалқар аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
17 қарашадағы № 323 шешіміне
қосымша
Шалқар ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
Атауы
Есептік бірлік
теңге (қосылған құн салығысыз)
Жайлы үйлер
1 тұрғын айына

О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 17 ноября 2022 года № 323 "Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронению твердых бытовых отходов по Шалкарскому району"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 19 февраля 2025 года № 394
Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 17 ноября 2022 года № 323 "Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронению твердых бытовых отходов по Шалкарскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 30665) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Шалкарского
районного маслихата
Ж. Шамбалаев
Приложение к решению
Шалкарского районного
маслихата от "19" февраля
2025 года № 394
Приложение к решению
Шалкарского районного
маслихата от 17 ноября
2022 года № 323
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронению твердых бытовых отходов по Шалкарскому району
Наименование
Расчетная единица
Тенге (без налога на добавленную стоимость)
Домовладения благоустроенные
в месяц с 1-го жителя