Азаматтық қорғаныс бойынша қалаларды топтарға, ұйымдарды санаттарға жатқызу жөніндегі тізбелерді бекіту туралы
Алматы облысы әкімінің 2025 жылғы 15 қаңтардағы № 1 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27, 37-баптарына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 20-бабына сәйкес Алматы облысы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес азаматтық қорғаныс жөніндегі топтарға жатқызылған Алматы облысы қалаларының тізбесі бекітілсін.
2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес азаматтық қорғаныс бойынша санаттарға жатқызылған Алматы облысы ұйымдарының тізбесі бекітілсін.
3. "Алматы облысының жұмылдыру дайындығы, аумақтық және азаматтық қорғаныс басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің ресми жарияланғаннан кейін Алматы облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыру;
2) осы шешімнің қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін Эталондық бақылау банкінде жариялау үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Н. Құдайбергеновке жүктелсін.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік алпыс күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі М. Сұлтанғазиев
Алматы облысы әкімінің 2025 жылғы "___" ____ №__ шешіміне 1-қосымша
Алматы облысының азаматтық қорғаныс бойынша топтарға жатқызылған қалалардың тізбесі
р/с №
Облыс атауы
Ұсынылған топ
Ерекше
Бірінші
Екінші
Үшінші
1
Алматы
облысы
Қонаев
Алматы облысы әкімінің 2025 жылғы "___" ____ №___ шешіміне 2-қосымша
Алматы облысының аумағында орналасқан Азаматтық қорғаныс бойынша санаттарға жатқызылған ұйымдардың тізбесі
№ п/п
Субъектінің атауы
Объектінің атауы
Жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі
Орналасқан жері (қала / аудан)
Елді мекен
Адрес
Тәуекел дәрежесі
Субъектінің әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күні
Санат
Санатқа жатқызу себебі
1
"Алматы облысының Денсаулық сақтау басқармасы" ММ "Қонаев қаласының қалалық көпсалалы ауруханасы" ШЖҚ МКК
"Алматы облысының Денсаулық сақтау басқармасы" ММ "Қонаев қаласының қалалық көпсалалы ауруханасы" ШЖҚ МКК

Об утверждении перечней по отнесению городов к группам, организаций – к категориям по гражданской обороне
Решение акима Алматинской области от 15 января 2025 года № 1
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 20 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите" аким Алматинской области РЕШИЛ:
1. Утвердить перечень городов Алматинской области, отнесенных к группам по гражданской обороне, согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить перечень организаций Алматинской области, отнесенных к категориям по гражданской обороне, согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Руководителю государственного учреждения "Управление по мобилизационной подготовке, территориальной и гражданской обороне Алматинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Алматинской области после его официального опубликования.
2) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего решения направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для опубликования в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима области Н. Кудайбергенова.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении шестидесяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области М. Султангазиев
Приложение 1 к решению акима Алматинской области от "__" _____ 2025 года №___
Перечень городов Алматинской области, отнесенных к группам по гражданской обороне
№ п/п
Наименование области
Наименование групп
Особая
Первая
Вторая
Третья
1
Алматинская область
Қонаев
Приложение 2 к решению акима Алматинской области от "___" ______ 2025 года № ___
Перечень организаций, отнесенных к категориям по гражданской обороне, расположенных на территории Алматинской области
№ п/п
Наименование субъекта
Наименование объекта
Индиви-дуальный идентифи-кационный номер/бизнес-идентифи-кационный номер
Место-нахождение (город/район)
Населенный пункт
Адрес
Степень риска
Дата государственной регистрации субъекта в органах юстиции
Категория
Причина отнесения к категориям
1
ГКП на ПХВ "Городская многопрофильная больница города Конаев" ГУ "Управления здравоохранения Алматинской области"
ГКПнаПХВ "Городская многопрофильная больница города Конаев" ГУ "Управления здравоохранения Алматинской области"

100340013706
Алматы облысы
Конаев қаласы
Алматы облысы,Корнаев қаласы, 5, 7 шағын ауданы
жоғары
24.11.2011
Санатталған
Аумағында тіршілікті қамтамасыз ету объектілері орналасқан ұйымдар
2
"Қонаев қаласының газ желілері" ЖШС
"Қонаев қаласының газ желілері" ЖШС
120840010723
Алматы облысы
Конаев қаласы
Алматы облысы,Қонаев қаласы, Сейфуллин 28/1
жоғары
17.08.2012
Санатталған
Аумағында тіршілікті қамтамасыз ету объектілері орналасқан ұйымдар
3
"Қапшағай ГЭС.Ш. Шоқина "Алматы электр станциялары" АҚ
"Қапшағай ГЭС.Ш. Шоқина "Алматы электр станциялары" АҚ
060640001713
Алматы облысы
Конаев қаласы
Алматы облысы,Қонаев қаласы, Алматы-Өскемен тас жолының 72 км
жоғары

100340013706
Алматин-ская область
город Конаев
Алматинская область, город Конаев, микрорайон 5, 7
высокая
24.11.2011
Категори-рованная
Организации, на территории которых расположены объекты жизнеобеспе-чения
2
ТОО "Газовые сети города Конаев"
ТОО "Газовые сети города Конаев"
120840010723
Алматин-ская область
город Конаев
Алматинская область, город Конаев, Сейфуллина 28/1
высокая
17.08.2012
Категори-рованная
Организации, на территории которых расположены объекты жизнеобеспе-чения
3
АО "Алматинские электрические станции"
"Капшагайская ГЭС им.Ш.Чокина" АО "Алматинские электрические станции
060640001713
Алматин-ская область
город Конаев
Алматинская область, город Конаев, 72 км трассы Алматы-Усть-Каменогорск
высокая

01.06.2006
аса маңызды
аумағында стратегиялық объектілер орналасқан, олардың жұмыс істеуін бұзу ұлттық қауіпсіздікке және төтенше жағдайлардың туындау қаупіне қауіп төндіретін ұйымдар
4
Қонаев қаласы әкімдігінің "Қонаев су Арнас" МКҚК
ГКПнаПХВ "Конаев су арнасы" Акимата города Конаев
171240008484
Алматы облысы
Конаев қаласы
Алматы облысы,Қонаев қаласы, Қойчуманова, 4
жоғары
08.12.2017
Санатталған
Аумағында тіршілікті қамтамасыз ету объектілері орналасқан ұйымдар
5
"Қонаев қаласының жылу желілері "МКҚК"
"Қонаев қаласының жылу желілері "МКҚК"
040440007038
Алматы облысы
Конаев қаласы
Алматы облысы, Қонаев қаласы, Сейфуллин көшесі, 30
жоғары

01.06.2006
особо важная
организации, на территории которых расположены стратегические объекты, нарушение функциониро-вания которых создает угрозу национальной безопасности и опасности возникновения чрезвычайных ситуаций
4
ГКП на ПХВ "Конаев су арнасы" Акимата города Конаев
ГКП на ПХВ "Конаев су арнасы" Акимата города Конаев
171240008484
Алматин-ская область
город Конаев
Алматинская область,город Конаев, Койчуманова, 4
высокая
08.12.2017
Категори-рованная
Организации, на территории которых расположены объекты жизнеобеспечения
5
ГКП на ПХВ "Тепловые сети города Қонаев"
ГКП на ПХВ "Тепловые сети города Қонаев"
040440007038
Алматин-ская область
город Конаев
Алматинская область, город Конаев, улица Сейфуллина 30
высокая

27.04.2004
Санатталған
Аумағында тіршілікті қамтамасыз ету объектілері орналасқан ұйымдар
6
"Қазпошта" АҚ Алматы облыстық филиалы
"Қазпошта" АҚ Алматы облыстық филиалы
010841003446
Алматы облысы
Конаев қаласы
Алматы облысы, Қонаев қаласы, 5 шағын ауданы, 1 ғимарат
жоғары
03.08.2001
аса маңызды
аумағында стратегиялық объектілер орналасқан, олардың жұмыс істеуін бұзу ұлттық қауіпсіздікке және төтенше жағдайлардың туындау қаупіне қауіп төндіретін ұйымдар
7
"Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі" РММ Алматы облысындағы филиалы, Қонаев қаласы
"Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі" РММ Алматы облысындағы филиалы, Қонаев қаласы
220941030400
Алматы облысы
Конаев қаласы
Алматы облысы,Қонаев қаласы, Достық көшесі, 1
жоғары

27.04.2004
Категори-рованная
Организации, на территории которых расположены объекты жизнеобеспе-чения
6
АО "КазПочта"
Алматинский областной филиал АО "Казпочта"
010841003446
Алматин-ская область
город Конаев
Алматинская область, город Конаев, мкрн 5, здание 1
высокая
03.08.2001
особо важная
организации, на территории которых расположены стратегические объекты, нарушение функционирования которых создает угрозу национальной безопасности и опасности возникновения чрезвычайных ситуаций
7
РГУ "Национального Банка Республики Казахстан"
Филиал РГУ "Национального Банка Республики Казахстан" в Алматинской области, город Конаев
220941030400
Алматин-ская область
город Конаев
Алматинская область,город Конаев, улица Достык, 1
высокая

20.09.2022
аса маңызды
аумағында стратегиялық объектілер орналасқан, олардың жұмыс істеуін бұзу ұлттық қауіпсіздікке және төтенше жағдайлардың туындау қаупіне қауіп төндіретін ұйымдар
8
Алматы облысы Денсаулық сақтау басқармасының" Іле аудандық орталық ауруханасы "ШЖҚ МКК
Алматы облысы Денсаулық сақтау басқармасының" Іле аудандық орталық ауруханасы "ШЖҚ МКК Алматинской области"
020240004459
Алматы облысы
Іле ауданы
Алматы облысы, Іле ауданы, Өтеген Батыр кенті, Титов көшесі, 30
жоғары

20.09.2022
особо важная
организации, на территории которых расположены стратегические объекты, нарушение функциониро-вания которых создает угрозу национальной безопасности и опасности возникновения чрезвычайных ситуаций
8
ГКП на ПХВ "Илийская центральная районная больница" ГУ "Управления здравоохранения Алматинской области"
ГКП на ПХВ "Илийская центральная районная больница" ГУ "Управления здравоохранения Алматинской области"
020240004459
Алматин-ская область
Илийский район
Алматинская область, Илийский район, п.Отеген Батыр, улица Титова, 30
высокая

07.11.2011
Санатталған
Аумағында тіршілікті қамтамасыз ету объектілері орналасқан ұйымдар
9
ЖЭО-3 "Алматы электр станциялары"АҚ
ЖЭО-3 "Алматы электр станциялары"АҚ
060640001713
Алматы облысы
Іле ауданы
Алматы облысы, Іле ауданы, Өтеген Батыр кенті, Заманбек Батталханов көшесі, 20
жоғары
01.06.2006
аса маңызды
аумағында стратегиялық объектілер орналасқан, олардың жұмыс істеуін бұзу ұлттық қауіпсіздікке және төтенше жағдайлардың туындау қаупіне қауіп төндіретін ұйымдар
10
"ҚазТрансГаз Аймақ" АҚ
Іле ауданының "ҚазТрансГазАймақ" ЖШС ҚФ
20440001144
Алматы облысы
Іле ауданы
Алматы облысы, Іле ауданы Өтеген Батыр кенті, ш / а.Қуат, Ашекеев көшесі, 1
жоғары
14.04.2002
Санатталған
Аумағында тіршілікті қамтамасыз ету объектілері орналасқан ұйымдар
11
"Первый пивзавод" ЖШС
"Первый пивзавод" ЖШС
070940024379
Алматы облысы
Іле ауданы
Алматы облысы, Ащыбұлақ ауылдық округі, Мұхаметжан Түймебаев ауылы, Промзона, учаскесі 289
жоғары
29.09.2007
Санатталған
улы заттар өндірумен, өңдеумен, тасымалдаумен, сатып алумен, сақтаумен, өткізумен, пайдаланумен және жоюмен айналысатын ұйымдар
12
"Республикалық ғарыштық байланыс орталығы" АҚ
"Республикалық ғарыштық байланыс орталығы "АҚ Көктерек" спутниктерін басқарудың резервтік кешені
040340001739
Алматы облысы
Іле ауданы
Алматы облысы, Іле ауданы, Алматы-Қонаев тас жолының 32 км
жоғары
18.03.2004
аса маңызды
аумағында стратегиялық объектілер орналасқан, олардың жұмыс істеуін бұзу ұлттық қауіпсіздікке және төтенше жағдайлардың туындау қаупіне қауіп төндіретін ұйымдар
13
"Danone Berkut"ЖШС
"Danone Berkut"ЖШС
090740011006/
Алматы облысы
Іле ауданы
Алматы облысы, Іле ауданы, Байсерке ауылы, Сұлтан Бейбарыс көшесі, 1
жоғары
17.07.2009
Санатталған
Улы заттар өндірумен, өңдеумен, тасымалдаумен, сатып алумен, сақтаумен, өткізумен, пайдаланумен және жоюмен айналысатын ұйымдар
14
"Алатау-құс" АҚ
"Алатау-құс" АҚ
100540016535
Алматы облысы
Іле ауданы
Алматы облысы, Іле ауданы, Чапаев а. о., Чапаев а., 1
жоғары
18.12.2015
Санатталған
Улы заттар өндірумен, өңдеумен, тасымалдаумен, сатып алумен, сақтаумен, өткізумен, пайдаланумен және жоюмен айналысатын ұйымдар
15
"Алматы Метиз зауыты"ЖШС
"Алматы Метиз зауыты"ЖШС
151140008020/
Алматы облысы
Іле ауданы
Алматы облысы, Іле ауданы Ащыбұлақ ауылдық округі, Мұхаметжан Түймебаев ауылы, Промзона, 255-учаске
жоғары

07.11.2011
Категорированная
Организации, на территории которых расположены объекты жизнеобеспе-чения
9
АО "Алматинские электрические станции"
ТЭЦ-3 АО "Алматинские электрические станции"
060640001713
Алматинская область
Илийский район
Алматинская область, Илийский район, п.Отеген Батыр, улица Заманбек Батталханова, 20
высокая
01.06.2006
особо важная
организации, на территории которых расположены стратегические объекты, нарушение функциониро-вания которых создает угрозу национальной безопасности и опасности возникновения чрезвычайных ситуаций
10
АО "КазТрансГаз Аймак"
ПФ ТОО "КазТрансГазАймак" Илийского района
20440001144
Алматин-ская область
Илийский район
Алматинская область, Илийский район п.Отеген Батыр, мкрн.Куат, улица Ашекеева,1
высокая
14.04.2002
Категори-рованная
Организации, на территории которых расположены объекты жизнеобеспе-чения
11
ТОО "Первый пивзавод"
ТОО "Первый пивзавод"
070940024379
Алматин-ская область
Илийский район
Алматинская область, Ащибулакский сельский округ, село Мухаметжан Туйменбаева, Промзона, участок 289
высокая
29.09.2007
Категори-рованная
Организации, занимающиеся производством, переработкой, перевозкой, приобретением, хранением, реализацией, использованием и уничтожением ядов
12
АО "Республиканский центр космической связи"
Резервный комплекс управления спутниками "Коктерек" АО "Республиканский центр космической связи"
040340001739
Алматин-ская область
Илийский район
Алматинская область, Илийский район, 32 км трассы Алматы-Конаев
высокая
18.03.2004
особо важная
организации, на территории которых расположены стратегические объекты, нарушение функционирования которых создает угрозу национальной безопасности и опасности возникновения чрезвычайных ситуаций
13
TOO "Danone Berkut"
TOO "Danone Berkut"
090740011006
Алматин-ская область
Илийский район
Алматинская область, Илийский район, село Байсерке, улица Султан Бейбарыс, 1
высокая
17.07.2009
Категори-рованная
Организации, занимающиеся производством, переработкой, перевозкой, приобретением, хранением, реализацией, использованием и уничтожением ядов
14
АО "Алатау- Кұс"
АО "Алатау- Кұс"
100540016535
Алматин-ская область
Илийский район
Алматинская область, Илийский район, Чапаевский с.о., с.Чапаево, 1
высокая
18.12.2015
Категори-рованная
Организации, занимающиеся производством, переработкой, перевозкой, приобретением, хранением, реализацией, использованием и уничтожением ядов
15
ТОО "Алматинский метизный завод"
ТОО "Алматинский метизный завод"
151140008020
Алмати-нская область
Илийский район
Алматинская область, Илийский район Ащибулакский сельский округ, село Мухаметжан Туйменбаева, Промзона, участок 255
высокая

10.11.2015
Санатталған
Улы заттар өндірумен, өңдеумен, тасымалдаумен, сатып алумен, сақтаумен, өткізумен, пайдаланумен және жоюмен айналысатын ұйымдар
16
"Үлкен Алматы Каналы" филиалы.Д. Қонаева "Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрлігі Су шаруашылығы комитетінің "Қазсушар " РМК"
Бак Алматы филиалының куркин бөлімшесі
110841010043
Алматы облысы
Іле ауданы
Алматы облысы , Іле ауданы, құрты кенті
жоғары
15.08.2011
Санатталған
жұмыс істеуінің бұзылуы елеулі әлеуметтік-экономикалық салдарға, өңірлік және жергілікті ауқымдағы төтенше жағдайлардың туындауына әкеп соғуы мүмкін ұйымдар
17
Іле ауданы әкімі аппараты ММ ШЖҚ "ІЛЕ су ҚҰБЫРЫ" МКК
Іле ауданы әкімі аппараты ММ ШЖҚ "ІЛЕ су ҚҰБЫРЫ" МКК
120440000028
Алматы облысы
Іле ауданы
Алматы облысы, Іле ауданы, Боралдай кенті, Боралдай кенті, әуежай көшесі
жоғары
01.04.2012
Санатталған
Аумағында тіршілікті қамтамасыз ету объектілері орналасқан ұйымдар
18
"Шин-Лайн" ЖШС
"Шин-Лайн" ЖШС
020940000580
Алматы облысы
Іле ауданы
Алматы облысы, Іле ауданы, Байсерке ауылы, 22 км,500 км, Алматы-Жетіген автожолы, 58
жоғары
20.09.2002
Санатталған
Улы заттар өндірумен, өңдеумен, тасымалдаумен, сатып алумен, сақтаумен, өткізумен, пайдаланумен және жоюмен айналысатын ұйымдар
19
"Алматы облысының Денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Қарасай көпсалалы орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ МКК
"Алматы облысының Денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Қарасай көпсалалы орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ МКК
100340000118/
Алматы облысы
Қарасай ауданы
Алматы облысы, Қарасай ауданы, Қаскелең қаласы, Жанғозин көшесі, 14
жоғары
24.11.2011
Санатталған
Аумағында тіршілікті қамтамасыз ету объектілері орналасқан ұйымдар
20
"Кока-кола Алматы Боттлерс" Бірлескен кәсіпорны ЖШС Алматы облыстық филиалы
"Кока-кола Алматы Боттлерс" Бірлескен кәсіпорны ЖШС Алматы облыстық филиалы
100641018674/
Алматы облысы
Қарасай ауданы
Алматы облысы, Қарасай ауданы, Елтай ауылдық округі, Көкөзек ауылы, Көкузек тұтыну кооперативі, құрылыс 1778
жоғары
20.03.2013
Санатталған
Улы заттар өндірумен, өңдеумен, тасымалдаумен, сатып алумен, сақтаумен, өткізумен, пайдаланумен және жоюмен айналысатын ұйымдар
21
"Эфес Қазақстан" шетелдік кәсіпорны "АҚ"
"Эфес Қазақстан" шетелдік кәсіпорны "АҚ"
030841005109/
Алматы облысы
Қарасай ауданы

10.11.2015
Категори-рованная
Организации, занимающиеся производством, переработкой, перевозкой, приобретением, хранением, реализацией, использованием и уничтожением ядов
16
Филиал "Большой Алматинский Канал им.Д.Кунаева" РГП "Казводхоз" Комитета водного хозяйства Министерства водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан"
Куртинское отделение Алматинского филиала БАК им. Д.Кунаева РГП "Казводхоз"
110841010043
Алматин-ская область
Илийский район
Алматинская область , Илийский район, поселок Курты
высокая
15.08.2011
Категори-рованная
организации, нарушение функционирования которых может привести к значительным социально-экономическим последствиям, возникновению чрезвычайных ситуаций регионального и местного масштабов
17
ГКП "ІЛЕ СУ ҚҰБЫРЫ" на ПХВ ГУ Аппарата Акима Илийского района
ГКП "ІЛЕ СУ ҚҰБЫРЫ" на ПХВ ГУ Аппарата Акима Илийского района
120440000028
Алматин-ская область
Илийский район
Алматинская область, Илийский район, боралдайская п.А., П.Боралдай, улица аэропорт
высокая
01.04.2012
Категори-рованная
Организации, на территории которых расположены объекты жизнеобеспечения
18
ТОО "Шин-Лайн"
ТОО "Шин-Лайн"
020940000580
Алматин-ская область
Илийский район
Алматинская область, Илийский район, с.Байсерке, дорога 22, км 500,автодороги Алматы-Жетыген, 58
высокая
20.09.2002
Категори-рованная
Организации, занимающиеся производством, переработкой, перевозкой, приобретением, хранением, реализацией, использованием и уничтожением ядов
19
ГКП на ПХВ "Карасайская клиническая многопрофильная центральная районная больница" государственного учреждения "Управление здравоохранения Алматинской области"
ГКП на ПХВ "Карасайская клиническая многопрофильная центральная районная больница" государственного учреждения "Управление здравоохранения Алматинской области"
100340000118
Алматин-ская область
Карасайский район
Алматинская область, Карасайский район, город Каскелен, улица Жангозина, 14
высокая
24.11.2011
Категорированная
Организации, на территории которых расположены объекты жизнеобеспечения
20
Алматинский областной филиал ТОО Совместного Предприятия "Кока-кола Алматы Боттлерс"
промышленная база Алматинского областного филиала ТОО Совместного Предприятия "Кока-кола Алматы Боттлерс"
100641018674
Алматин-ская область
Карасайский район
Алматинская область, Карасайский район, Ельтайский сельский округ, село Кокозек, потребительский кооператив Кокузек, строение 1778
высокая
20.03.2013
Категорированная
Организации, занимающиеся производством, переработкой, перевозкой, приобретением, хранением, реализацией, использованием и уничтожением ядов
21
АО "Иностранного Предприятия "Эфес Казахстан""
АО "Иностранного Предприятия "Эфес Казахстан""
030841005109
Алматин-ская область
Карасайский район

Алматы облысы, Қарасай ауданы, Елтай ауылдық округі, Береке ауылы, есептік тоқсан 062, құрылыс 112
жоғары
13.07.2012
Санатталған
Улы заттар өндірумен, өңдеумен, тасымалдаумен, сатып алумен, сақтаумен, өткізумен, пайдаланумен және жоюмен айналысатын ұйымдар
22
"ALMATY TANNERY+" ЖШС
"ALMATY TANNERY+" ЖШС
061140002558/
Алматы облысы
Қарасай ауданы
ААлматы облысы, Қарасай ауданы, Елтай ауылдық округі, Елтай ауылы, есептік тоқсан 062, құрылыс 62
жоғары

Алматинская область, Карасайский район, Ельтайский сельский округ, село Береке, учетный квартал 062, строение 112
высокая
13.07.2012
Категори-рованная
Организации, занимающиеся производством, переработкой, перевозкой, приобретением, хранением, реализацией, использованием и уничтожением ядов
22
ТОО "ALMATY TANNERY+"
ТОО "ALMATY TANNERY+"
061140002558
Алматин-ская область
Карасайский район
Алматинская область, Карасайский район, Ельтайский сельский округ, село Ельтай, учетный квартал 062, строение 62
высокая

27.11.2006
Санатталған
Улы заттар өндірумен, өңдеумен, тасымалдаумен, сатып алумен, сақтаумен, өткізумен, пайдаланумен және жоюмен айналысатын ұйымдар
23
"Қарасай су" МКК "Қарасай ауданы әкімдігінің ШЖҚ "Қарасай ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" ММ
"Қарасай су" МКК "Қарасай ауданы әкімдігінің ШЖҚ "Қарасай ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі " ММ

27.11.2006
Категори-рованная
Организации, занимающиеся производством, переработкой, перевозкой, приобретением, хранением, реализацией, использованием и уничтожением ядов
23
ГКП на ПХВ "Карасай су кубыры" акимата Карасайского района" ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции Карасайского района"
ГКП на ПХВ "Карасай су кубыры" акимата Карасайского района" ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции Карасайского района"

171040022752
Алматы облысы
Қарасай ауданы
Алматы облысы, Қарасай ауданы, Қаскелең қаласы, Қарасай батыр көшесі, 56 үй
жоғары
24.07.2006
Санатталған
Аумағында тіршілікті қамтамасыз ету объектілері орналасқан ұйымдар
24
"Алматыгазсервис-Холдинг"АҚ
"Алматыгазсервис-Холдинг"АҚ
071040016843
Алматы облысы
Қарасай ауданы
Алматы облысы, Қарасай ауданы, Қаскелең қаласы, Бейсебаев көшесі 147
жоғары
22.09.2003
Санатталған
Аумағында тіршілікті қамтамасыз ету объектілері орналасқан ұйымдар
25
"Ж Қаскелең" ЖШС водоканал
"Ж Қаскелең" ЖШС водоканал
171040022752
Алматы облысы
Қарасай ауданы
Алматы облысы, Қарасай ауданы, Қаскелең қаласы, Төле Би көшесі, 34 үй
жоғары

171040022752
Алматин-ская область
Карасайский район
Алматинская область, Карасайский район, город Каскелен, улица Карасай Батыра, дом 56
высокая
24.07.2006
Категори-рованная
Организации, на территории которых расположены объекты жизнеобеспечения
24
АО "Алматыгазсервис-Холдинг"
АО "Алматыгазсервис-Холдинг"
071040016843
Алматин-ская область
Карасайский район
Алматинская область, Карасайский район, город Каскелен, улица Бейсебаева 147
высокая
22.09.2003
Категори-рованная
Организации, на территории которых расположены объекты жизнеобеспече-ния
25
ТОО "Ж Каскелен" водоканал
ТОО "Ж Каскелен" водоканал
171040022752
Алматин-ская область
Карасайский район
Алматинская область ,Карсайский район, город Каскелен, улицаТоле Би дом 34
высокая

28.03.2012
Санатталған
Аумағында тіршілікті қамтамасыз ету объектілері орналасқан ұйымдар
26
"Алматы облысының Денсаулық сақтау басқармасы "ММ"Талғар аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
"Алматы облысының Денсаулық сақтау басқармасы "ММ"Талғар аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
100240018397
Алматы облысы
Талғар ауданы
Алматы облысы, Талғар қаласы, Павлов көшесі, 5 А
жоғары
12.02.2010
Санатталған
Аумағында тіршілікті қамтамасыз ету объектілері орналасқан ұйымдар
27
Талғар ауданының "Талғар" ШЖҚ МКК "Талғар ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Талғар ауданының "Талғар" ШЖҚ МКК "Талғар ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
171240000875
Алматы облысы
Талғар ауданы
Алматы облысы, Талғар ауданы, Талғар қаласы, Алаш көшесі, 5 үй
жоғары

28.03.2012
Категори-рованная
Организации, на территории которых расположены объекты жизнеобеспече-ния
26
ГКП на ПХВ "Талгарская центральная районная больница" ГУ "Управление здравоохранения Алматинской области"
ГКП на ПХВ "Талгарская центральная районная больница" ГУ "Управление здравоохранения Алматинской области"
100240018397
Алматинская область
Талгарский район
Алматинская область, город Талгар, улица Павлова, 5А
высокая
12.02.2010
Категори-рованная
Организации, на территории которых расположены объекты жизнеобеспече-ния
27
ГКП на ПХВ "Талгар Су "Талгарского района ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транпорта и автомобильных дорог Талгарского района"
ГКП на ПХВ "Талгар Су "Талгарского района ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транпорта и автомобильных дорог Талгарского района"
171240000875
Алматинская область
Талгарский район
Алматинская область, Талгарский район, город Талгар, улица Алаш, дом 5
высокая

Алматы облысы, Талғар қаласы, Алаш көшесі, 8/1 ғимарат
жоғары
15.08.2011
Санатталған
жұмыс істеуінің бұзылуы елеулі әлеуметтік-экономикалық салдарға, өңірлік және жергілікті ауқымдағы төтенше жағдайлардың туындауына әкеп соғуы мүмкін ұйымдар
30
"ҚазТрансГаз Аймақ" АҚ
Талғар ауданы "ҚазТрансГаз Аймақ" ЖШС ҚФ
020440001144
Алматы облысы
Талғар ауданы
Алматы облысы, Талғар қаласы, Бокин көшесі, 38
жоғары
14.04.2002
Санатталған
Аумағында тіршілікті қамтамасыз ету объектілері орналасқан ұйымдар
31
"Алматы облысының Денсаулық сақтау басқармасы "ММ"Жамбыл аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
"Алматы облысының Денсаулық сақтау басқармасы "ММ"Жамбыл аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
100340003293
Алматы облысы
Жамбыл ауданы
Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Ұзынағаш ауылы, Жаңақұрылыс көшесі, 48А
жоғары

Алматинская область, г.Талгар, улица Алаш, здание 8/1
высокая
15.08.2011
Категори-рованная
организации, нарушение функционирования которых может привести к значительным социально-экономическим последствиям, возникновению чрезвычайных ситуаций регионального и местного масштабов
30
АО "КазТрансГаз Аймак"
ПФ ТОО "КазТрансГаз Аймак" Талгарского района
020440001144
Алматин-ская область
Талгарский район
Алматинская область, город Талгар, улица Бокина, 38
высокая
14.04.2002
Категори-рованная
Организации, на территории которых расположены объекты жизнеобеспече-ния
31
ГКП на ПХВ "Жамбылская центральная районная больница" ГУ "Управление здравоохранения Алматинской области"
ГКП на ПХВ "Жамбылская центральная районная больница" ГУ "Управление здравоохранения Алматинской области"
100340003293
Алматин-ская область
Жамбылский район
Алматинская область, Жамбылский район, село Узынагаш, улица Жаңақұрылыс, 48А
высокая

03.03.2012
Санатталған
Аумағында тіршілікті қамтамасыз ету объектілері орналасқан ұйымдар
32
"Жамбыл Су" ШЖҚ МКК "Жамбыл ауданының ТКШ және ЖИ бөлімі"КММ
"Жамбыл Су" ШЖҚ МКК "Жамбыл ауданының ТКШ және ЖИ бөлімі"КММ
180140014494
Алматы облысы
Жамбыл ауданы
Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Ұзынағаш а. о., Ұзынағаш а., Абай көшесі, 47 ғимарат
жоғары
12.01.2018
Санатталған
Аумағында тіршілікті қамтамасыз ету объектілері орналасқан ұйымдар
33
"ҚазТрансГазАймақ" ЖШС Алматы өндірістік филиалы
"ҚазТрансГаз Аймақ" ЖШС Алматы өндірістік филиалы
141241004421
Алматы облысы
Жамбыл ауданы
Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Шолаққарғалы а. о., Қасымбек А., Алматы Бішкек тас жолы, 3 ғимарат
жоғары

03.03.2012
Категори-рованная
Организации, на территории которых расположены объекты жизнеобеспече-ния
32
ГКП на ПХВ "Жамбыл Су" КГУ "Отдел ЖКХ и ЖИ Жамбылского района"
ГКП на ПХВ "Жамбыл Су" КГУ "Отдел ЖКХ и ЖИ Жамбылского района"
180140014494
Алматин-ская область
Жамбылский район
Алматинская область, Жамбылский район, Узынагашский С.О., С.Узынагаш, улица Абай, здание 47
высокая
12.01.2018
Категори-рованная
Организации, на территории которых расположены объекты жизнеобеспече-ния
33
Алматинский Производственный Филиал ТОО "КазТрансГазАймак"
Алматинский Производственный Филиал ТОО "КазТрансГаз Аймак"
141241004421
Алматин-ская область
Жамбылский район
Алматинская область, Жамбылский район, Шолаккарга-линский с.о., С.Касымбек, Трасса Алматы Бишкек, здание 3
высокая

08.12.2014
Санатталған
Аумағында тіршілікті қамтамасыз ету объектілері орналасқан ұйымдар
34
"Алматы облысының Денсаулық сақтау басқармасы "ММ"Еңбекшіқазақ көпсалалы ауданаралық ауруханасы" ШЖҚ МКК
"Алматы облысының Денсаулық сақтау басқармасы "ММ"Еңбекшіқазақ көпсалалы ауданаралық ауруханасы" ШЖҚ МКК
100240023650
Алматы облысы
Еңбекшіқазақ ауданы
Алматы облысы , Еңбекшіқазақ ауданы, Есік қаласы, Абай көшесі, 336
жоғары

08.12.2014
Категори-рованная
Организации, на территории которых расположены объекты жизнеобеспече-ния
34
ГКП на ПХВ "Енбекшиказахская многопрофильная межрайонная больница" ГУ "Управление здравоохранения Алматинской области"
ГКП на ПХВ "Енбекшиказахская многопрофильная межрайонная больница" ГУ "Управление здравоохранения Алматинской области"
100240023650
Алматин-ская область
Енбекшиказахский район
Алматинская область, Енбекши-казахский район, город Есик, улица Абая, 336
высокая

24.02.2010
Санатталған
Аумағында тіршілікті қамтамасыз ету объектілері орналасқан ұйымдар
35
Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрлігінің"
Бак филиалының Бартоғай су қоймасы. Д. Қонаева "Қазсушар " РМК"
110841010043
Алматы облысы
Еңбекшіқазақ ауданы
Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Шелек ауылы
жоғары
15.08.2011
Санатталған
жұмыс істеуінің бұзылуы елеулі әлеуметтік-экономикалық салдарға, өңірлік және жергілікті ауқымдағы төтенше жағдайлардың туындауына әкеп соғуы мүмкін ұйымдар
36
"Еңбекшіқазақ ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі "ММ"есік Су Кубыры" ШЖҚ МКК
"Еңбекшіқазақ ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі "ММ"есік Су Кубыры" ШЖҚ МКК
181240016338
Алматы облысы
Еңбекшіқазақ ауданы
Алматы облысы , Еңбекшіқазақ ауданы, Есік қаласы, Жамбыл көшесі 21 А
жоғары

24.02.2010
Категори-рованная
Организации, на территории которых расположены объекты жизнеобеспече-ния
35
Филиал "Большой Алматинский Канал им.Д.Кунаева" РГП "Казводхоз" Комитета водного хозяйства Министерства водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан"
Бартогайское водохранилище Филиала БАК им. Д.Кунаева РГП "Казводхоз"
110841010043
Алматин-ская область
Енбекши-казахский район
Алматинская область, Енбекши-казахский район, село Чилик
высокая
15.08.2011
Категори-рованная
организации, нарушение функционирования которых может привести к значительным социально-экономическим последствиям, возникновению чрезвычайных ситуаций регионального и местного масштабов
36
ГКП на ПХВ "Есик Су Кубыры" ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции Енбекшиказах-ского района"
ГКП на ПХВ "Есик Су Кубыры" ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции Енбекшиказах-ского района"
181240016338
Алматин-ская область
Енбекши-казахский район
Алматинская область, Енбекшиказахский район, город Есик, улица Жамбыла 21А
высокая

19.12.2018
Санатталған
Аумағында тіршілікті қамтамасыз ету объектілері орналасқан ұйымдар
37
"Алматы облысының Денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Ұйғыр орталық аудандық ауруханасы" о ШЖҚ МКК
"Алматы облысының Денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Ұйғыр орталық аудандық ауруханасы" о ШЖҚ МКК
020240003916
Алматы облысы
Ұйғыр ауданы
Алматы облысы, Ұйғыр ауданы, Шонжы а. о., Шонжы а., Джувашев көшесі, 65
жоғары

19.12.2018
Категори-рованная
Организации, на территории которых расположены объекты жизнеобеспече-ния
37
ГКП на ПХВ о "Уйгурская центральная районная больница" государственного учреждения "Управления здравоохранения Алматинской области"
ГКП на ПХВ о "Уйгурская центральная районная больница" государственного учреждения "Управления здравоохранения Алматинской области"
020240003916
Алматин-ская область
Уйгурский район
Алматинская область, Уйгурский район, Чунджинский С.О., С.Чунджа, улица Джувашева, 65
высокая

20.02.2002
Санатталған
Аумағында тіршілікті қамтамасыз ету объектілері орналасқан ұйымдар
38
Алматы филиалы БАНК оларға. Д. Қонаева"Қазводхоз" РМК
"Д. Қантаев атындағы Мойнақ гидроэлектростанциясы" АҚ
050540000581
Алматы облысы
Кеген ауданы
Алматы облысы, Кеген ауданы, Жылысай а. о., Мойнақ А., 81 ғимарат
жоғары
25.05.2005
Санатталған
жұмыс істеуінің бұзылуы елеулі әлеуметтік-экономикалық салдарға, өңірлік және жергілікті ауқымдағы төтенше жағдайлардың туындауына әкеп соғуы мүмкін ұйымдар
39
"Алматы облысының Денсаулық сақтау басқармасы" ММ "Кеген аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
"Алматы облысының Денсаулық сақтау басқармасы"мемлекеттік мекемесі Кеген ауданының ШЖҚ" аудандық ауруханасы " МКК
020240004627
Алматы облысы
Кеген ауданы
Алматы облысы, Кеген ауданы, Кеген ауылы, Сәтбаев көшесі, 1
жоғары
18.02.2002
Санатталған
Аумағында тіршілікті қамтамасыз ету объектілері орналасқан ұйымдар
40
"Алматы облысының Денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Балқаш орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ МКК
"Алматы облысының Денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Балқаш орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ МКК
020240003847
Алматы облысы
Балқаш ауданы
Алматы облысы, Балқаш ауданы, Бақанас ауылы, Ахметов көшесі, 14
жоғары
20.02.2002
Санатталған
Аумағында тіршілікті қамтамасыз ету объектілері орналасқан ұйымдар
41
"Аса қауіпті инфекциялар Ұлттық ғылыми орталығы" ШЖҚ РМК филиалы.М. Айқымбаева" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Талдықорған обаға қарсы станциясы"
ШЖҚ "аса қауіпті инфекциялар Ұлттық ғылыми орталығы" РМК филиалының Бақанас обаға қарсы бөлімшесінің Оба және басқа да аса қауіпті инфекциялар зертханасы.М. Айқымбаева" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Талдықорған обаға қарсы станциясы"
200141032672
Алматы облысы
Балқаш ауданы
Алматы облысы, Балқаш ауданы, Бақанас ауылы, Бижанов көшесі 100
жоғары

20.02.2002
Категори-рованная
Организации, на территории которых расположены объекты жизнеобеспече-ния
38
Алматинский филиал БАК им. Д.Кунаева РГП "Казводхоз"
АО "Мойнакская гидроэлектро-станция имени Д.Кантаева"
050540000581
Алматин-ская область
Кегенский район
Алматинская область, Кегенский район, Жылысайский С.О., С.Мойнак, здание 81
высокая
25.05.2005
Категори-рованная
организации, нарушение функционирования которых может привести к значительным социально-экономическим последствиям, возникновению чрезвычайных ситуаций регионального и местного масштабов
39
КГП на ПХВ "Кегенская районная больница" ГУ "Управление здравоохранения Алматинской области"
ГКП на ПХВ "Районная больница" Кеген Кегенского района государстенного учреждения "Управления здравохранения Алматинской области"
020240004627
Алматинская область
Кегенский район
Алматинская область, Кегенский район, село Кеген, улица Сатпаева, 1
высокая
18.02.2002
Категори-рованная
Организации, на территории которых расположены объекты жизнеобеспече-ния
40
ГКП на ПХВ "Балхашская центральная районная больница" государственного учреждения "Управление здравоохранения Алматинской области"
ГКП на ПХВ "Балхашская центральная районная больница" государственного учреждения "Управление здравоохранения Алматинской области"
020240003847
Алматин-ская область
Балхашский район
Алматинская область, Балхашский район, село Баканас, улица Ахметова, 14
высокая
20.02.2002
Категори-рованная
Организации, на территории которых расположены объекты жизнеобеспече-ния
41
Филиал РГП на ПХВ "Национальный Научный Центр Особо Опасных Инфекций им. М. Айкимбаева" Министерства Здравоохранения Республики Казахстан "Талдыкорганская противочумная станция"
Лаборатория чумы и других особо опасных инфекций Баканасского противочумного отделения Филиала РГП на ПХВ "Национальный Научный Центр Особо Опасных Инфекций им. М. Айкимбаева" Министерства Здравоохранения Республики Казахстан "Талдыкорганской противочумной станции"
200141032672
Алматин-ская область
Балхашский район
Алматинская область, Балхашский район, с.Баканас, ул.Бижанова 100
высокая