Қонаев қаласы мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы "Қонаев қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-134 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қонаев қалалық мәслихатының 2025 жылғы 14 наурыздағы № 41-148 шешімі
Қонаев қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қонаев қаласы мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы "Қонаев қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-134 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қонаев қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 39 495 364 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 23 169 802 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 1 057 920 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 1 370 813 мың теңге;
трансферттер түсімі 13 896 829 мың теңге;
2) шығындар 38 902 729 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 69 053 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 78 640 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 9 587 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

О внесении изменений в решение маслихата города Қонаев от 27 декабря 2024 года № 37-134 "О бюджете города Қонаев на 2025-2027 годы"
Решение маслихата города Қонаев Алматинской области от 14 марта 2025 года № 41-148
Маслихат города Қонаев РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Қонаев "О бюджете города Қонаев на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 37-134 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Қонаев на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 39 495 364 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 23 169 802 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям 1 057 920 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 1 370 813 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 13 896 829 тысяч тенге;
2) затраты 38 902 729 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 69 053 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 78 640 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 9 587 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) 523 582 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) (-) 523 582 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 78 640 мың теңге;
қарыздарды өтеу 1 295 030 мың теңге;";
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 692 808 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қонаев қаласы маслихатының төрағасы С. Нұрқадыров

5) дефицит (профицит) бюджета 523 582 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета (-) 523 582 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 78 640 тысяч тенге;
погашение займов 1 295 030 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 692 808 тысяч тенге.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата города Қонаев С. Нуркадыров

225 500
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
225 500
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 155 250
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
209 804
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
209 804
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
209 804
2
Әлеуметтiк көмек
630 937
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
566 065
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8 847
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3 506
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
188 555
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 058
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
76 750
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
284 349
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
64 872
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
64 872
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
314 509
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
134 509
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 018
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 523
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
18 000
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
56 867
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
12 101
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
180 000

225 500
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
225 500
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 155 250
1
Социальное обеспечение
209 804
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
209 804
005
Государственная адресная социальная помощь
209 804
2
Социальная помощь
630 937
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
566 065
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8 847
006
Оказание жилищной помощи
3 506
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
188 555
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 058
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
76 750
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
284 349
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
64 872
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
64 872
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
314 509
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
134 509
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
45 018
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 523
021
Капитальные расходы государственного органа
18 000
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
56 867
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
12 101
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
180 000