Райымбек аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 36-194 "Райымбек ауданының 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2025 жылғы 27 наурыздағы № 40-214 шешімі
Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының "Райымбек ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 36-194 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 206 379 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. кірістер 7 580 526 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 829 954 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 178 мың теңге;
трансферттер түсімдері 5 750 394 мың теңге;
2) шығындар 7 602 466 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 106 294 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 228 056 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 121 762 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 161 276 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 161 276 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері 228 056 мың теңге;
қарыздарды өтеу 123 608 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 56 828 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Райымбек аудандық мәслихаттың "Жергілікті өзін-өзі басқару, бюджет, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм, инновациялық даму, өнеркәсіп, құрылыс, көлік, коммуникация, энергетика, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, ауылшаруашылығы және жер қатынастарын реттеу, қоршаған ортаны қорғау, табиғи ресурстарды тиімді пайдалану жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Мусирбаев С.
Райымбек аудандық мәслихатының
2025 жылғы 27 наурыздағы № 40-214
шешіміне қосымша
Райымбек аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 30 желтоқсандағы
"Райымбек ауданының

О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 36-194 "О бюджете Райымбекского района на 2025-2027 годы"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 27 марта 2025 года № 40-214
Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата "О бюджете Райымбекского района на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 36-194 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 206 379) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. доходы 7 580 526 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 829 954 тысячи тенге;
неналоговые поступления 178 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5 750 394 тысячи тенге;
2) затраты 7 602 466 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 106 294 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 228 056 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 121 762 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 161 276 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 161 276 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 228 056 тысяч тенге;
погашение займов 123 608 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 56 828 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Райымбекского районного маслихата "По местному самоуправлению, бюджету, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму, инновационному развитию, промышленности, строительству, транспорту, связи, энергетике, жилищно-коммунальному хозяйству, сельскому хозяйству и регулированию земельных отношений, охране окружающей среды, эффективному использованию природных ресурсов".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата С. Мусирбаев
Приложение к решению
Райымбекского районного
маслихата от 27 марта
2025 года № 40-214
Приложение 1 к решению
Райымбекского районного
маслихата от 30 декабря
2024 года № 36-194

20 955
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
20 955
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
45 522
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
45 522
007
Аудандық ( қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
45 522
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1 327
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
1 327
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 327
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
1 327
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
554 893
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
167 137
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
167 137
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
167 137
2
Әлеуметтік көмек
252 461
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
252 461
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
35 388
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 798
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
30 960
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 831
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
90 292
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
91 192
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
135 295
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
130 295
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58 321
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 589
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер

20 955
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
20 955
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
45 522
122
Аппарат акима района (города областного значения)
45 522
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
45 522
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1 327
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
1 327
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 327
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1 327
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
554 893
1
Социальное обеспечение
167 137
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
167 137
005
Государственная адресная социальная помощь
167 137
2
Социальная помощь
252 461
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
252 461
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
35 388
006
Оказание жилищной помощи
1 798
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
30 960
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся
2 831
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
90 292
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
91 192
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
135 295
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
130 295
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
58 321
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 589
028
Услуги лицам из группы риска, столкнувшимся с трудными ситуациями из-за угрозы силы или проявления силы