Алатау қаласы мәслихатының 2024 жылдың 27 желтоқсандағы №14-42 "Алатау қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Алматы облысы Алатау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 17 наурыздағы № 15-49 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алатау қаласы мәслихатының "Алатау қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 14-42 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Алатау қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 5 239 975 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 3 519 529 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 5 724 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 10 000 мың теңге;
трансферттер түсiмі 1 704 722 мың теңге;
2) шығындар 5 856 867 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 144 989 мың теңге,
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;

О внесении изменении в решение маслихата города Алатау от 27 декабря 2024 года №14-42 "О бюджете города Алатау на 2025-2027 годы"
Решение маслихата города Алатау Алматинской области от 17 марта 2025 года № 15-49
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Алатау РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Алатау "О бюджете города Алатау на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 14-42 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет города Алатау на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 5 239 975 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 519 529 тысяча тенге;
неналоговые поступления 5 724 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 10 000 тысячи тенге;
поступления трансфертов 1 704 722 тысяч тенге;
2) затраты 5 856 867 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 144 989 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 2 461 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 761 881 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 761 881 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 147 450 мың теңге;
қарыздарды өтеу 2 461 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 616 892 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қаланың жергілікті атқарушы органының 2025 жылға арналған резерві 70 691,0 мың теңге сомада бекітілсін.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 761 881 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 761 881 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 147 450 тысяч тенге;
погашение займов 2 461 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 616 892 тысяч тенге.
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2025 год в сумме – 70 691,0 тысяч тенге.

3. Осы шешiм 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Алатау қаласы мәслихатының төрағасы Р. Абилова
Алатау қаласы мәслихатының 2025 жылғы 17 наурыздағы № 15-49 шешіміне қосымша
"Алатау қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" Алатау қаласы мәслихатының 2024 жылдың 27 желтоқсандағы № 14-42 шешіміне 1 қосымша
2025 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата города Алатау Р.Абилова
Приложение к решению маслихата города Алатау
от 17 марта 2025 года № 15-49
Приложение 1 к решению маслихата города Алатау от 27 декабря 2024 года № 14-42 О внесении изменении в решение маслихата города Алатау от 27 декабря 2024 года № 14-42 "О бюджете города Алатау на 2025-2027 годы"
Городской бюджет на 2025 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы