"Pana Holding" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қоғамдық сервитут белгілеу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 21 сәуірдегі № 1799 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, заңды тұлғаның өтініші негізінде, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Pana Holding" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне төменде көрсетілген жер учаскелеріне меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймай 2030 жылдың 03 сәуіріне дейін қоғамдық сервитут белгіленсін:
1) Шымкент қаласы, 189 орам, нөмірсіз мекенжайында орналасқан жер учаскесіне газ құбырын жүргізу үшін алаңы 0,0514 га.
"Pana Holding" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі 10 жұмыс күн мерзім ішінде 2025-2026 жылдарға арналған сервитут құны 3536 (үш мың бес жүз отыз алты) теңгені жыл сайын өзгерістерге сәйкес Шымкент қаласының мемлекеттік кірістер басқармасының 201910 есеп шотына аударсын.
2) Шымкент қаласы, 189 орам, нөмірсіз мекенжайында орналасқан жер учаскесіне электр желісін жүргізу үшін алаңы 0,0273 га.
"Pana Holding" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі 10 жұмыс күн мерзім ішінде 2025-2026 жылдарға арналған сервитут құны 1878 (бір мың сегіз жүз жетпіс сегіз) теңгені жыл сайын өзгерістерге сәйкес Шымкент қаласының мемлекеттік кірістер басқармасының 201910 есеп шотына аударсын.
3) Шымкент қаласы, 189 орам, нөмірсіз мекенжайында орналасқан жер учаскесіне кәріз құбырын жүргізу үшін алаңы 0,0044 га.
"Pana Holding" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі 10 жұмыс күн мерзім ішінде 2025-2026 жылдарға арналған сервитут құны 303 (үш жүз үш) теңгені жыл сайын өзгерістерге сәйкес Шымкент қаласының мемлекеттік кірістер басқармасының 201910 есеп шотына аударсын.
4) Шымкент қаласы, 189 орам, нөмірсіз мекенжайында орналасқан жер учаскесіне су құбырын жүргізу үшін алаңы 0,0069 га.
"Pana Holding" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі 10 жұмыс күн мерзім ішінде 2025-2026 жылдарға арналған сервитут құны 475 (төрт жүз жетпіс бес) теңгені жыл сайын өзгерістерге сәйкес Шымкент қаласының мемлекеттік кірістер басқармасының 201910 есеп шотына аударсын.
5) Шымкент қаласы, 189 орам, нөмірсіз мекенжайында орналасқан жер учаскесіне байланыс (ғаламтор) желісін жүргізу үшін алаңы 0,0046 га.
"Pana Holding" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі 10 жұмыс күн мерзім ішінде 2025-2026 жылдарға арналған сервитут құны 316 (үш жүз он алты) теңгені жыл сайын өзгерістерге сәйкес Шымкент қаласының мемлекеттік кірістер басқармасының 201910 есеп шотына аударсын.

Об установлении публичного сервитута товарищества с ограниченной ответственностью "Pana holding"
Постановление акимата города Шымкент от 21 апреля 2025 года № 1799
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан, Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком до 03 апреля 2030 года, без изъятия земельного участка у собственников и землепользователей товарищества с ограниченной ответственностью "Pana holding" на нижеследующие земельные участки, расположенные по адресу:
1) город Шымкент, 189 квартал, без номера, площадью 0,0514 га для прокладки и эксплуатации газопровода.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Pana holding" должно в течение 10 рабочих дней перечислить сумму платы за сервитут в размере 3536 (три тысяч пятьсот тридцать шесть) тенге за 2025-2026 годы на счет 201910 Управления государственных доходов по городу Шымкент в соответствии с годовыми изменениями.
2) город Шымкент, 189 квартал, без номера, площадью 0,0273 га для прокладки и эксплуатации электрической сети.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Pana holding" должно в течение 10 рабочих дней перечислить сумму платы за сервитут в размере 1878 (тысяча восемьсот семьдесят восемь) тенге за 2025-2026 годы на счет 201910 Управления государственных доходов по городу Шымкент в соответствии с годовыми изменениями.
3) город город Шымкент, 189 квартал, без номера, площадью 0,0044 га для прокладки и эксплуатации канализации.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Pana holding" должно в течение 10 рабочих дней перечислить сумму платы за сервитут в размере 303 (триста три) тенге за 2025-2026 годы на счет 201910 Управления государственных доходов по городу Шымкент в соответствии с годовыми изменениями.
4) город Шымкент, 189 квартал, без номера, площадью 0,0069 га для прокладки и эксплуатации водопровода.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Pana holding" должно в течение 10 рабочих дней перечислить сумму платы за сервитут в размере 475 (четыреста семьдесят пять) тенге за 2025-2026 годы на счет 201910 Управления государственных доходов по городу Шымкент в соответствии с годовыми изменениями.
5) город Шымкент, 189 квартал, без номера, площадью 0,0046 га для прокладки и эксплуатации линии связи (интернета).
Товарищество с ограниченной ответственностью "Pana holding" должно в течение 10 рабочих дней перечислить сумму платы за сервитут в размере 316 (триста шестьнадцать) тенге за 2025-2026 годы на счет 201910 Управления государственных доходов по городу Шымкент в соответствии с годовыми изменениями.

2. "Шымкент қаласының жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің орынбасары Р. Берденовке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласы әкімі Ғ. Сыздықбеков

2. Государственному учреждению "Управление земельных отношений города Шымкент" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шымкент Р. Берденова.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент Г. Сыздыкбеков