Абай облысы Жаңасемей аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 14/112-VIII "Абай облысы Жаңасемей ауданы Приречный ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Жаңасемей ауданы мәслихатының 2025 жылғы 25 ақпандағы № 15/138-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Абай облысы Жаңасемей аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Абай облысы Жаңасемей ауданы Приречный ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" Абай облысы Жаңасемей аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы №14/112-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Приречный ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде орындалуына бекітілсін:
1) кірістер – 33 706,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 13 793,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
Трансферттердің түсімдері – 19 913,0 мың теңге;
2) шығындар – 48 390,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік несие беру – 0,0 мың теңге:
бюджеттік несиелер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекетттік қаржылық активтерді сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -14684,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата района Жанасемей области Абай от 30 декабря 2024 года № 14/112-VIII "О бюджете Приречного сельского округа района Жаңасемей области Абай на 2025-2027 годы"
Решение маслихата района Жаңасемей области Абай от 25 февраля 2025 года № 15/138-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Маслихат района Жаңасемей области Абай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Жаңасемей области Абай "О бюджете Айнабулакского сельского округа района Жаңасемей области Абай на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 14/112-VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Приречного сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1,2,3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 706,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 13 793,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 913,0 тысяч тенге;
2) затраты – 48 390,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -14684,0 тысяч тенге;

6) бюджеттапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 146840,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 14684,0 мың теңге."
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңасемей аудандық мәслихатының төрағасы Е. Абильмажинов
Жаңасемей аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 25 ақпан

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14684,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14 684,0 тысяч тенге.
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата района Жаңасемей Е. Абильмажинов
Приложение 1 к решению
маслихата района Жаңасемей