Жаңасемей аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 14/97-VІII "Жаңасемей ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Жаңасемей аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 мамырдағы № 17/169-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 3- тармақтан караңыз.
Жаңасемей аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жаңасемей аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 14/97-VІII "Жаңасемей ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
"1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 444 001,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 168 077,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 108,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 263 815,7 мың теңге;
2) шығындар – 2 491 417,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 25 675,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 39 320,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13 645,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -73091,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 73091,6 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 39 320,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 13 645,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 47 416,6 мың теңге.

О внесении изменений в решение маслихата района Жаңасемей от 30 декабря 2024 года № 14/97-VIII "О бюджете района Жаңасемей на 2025-2027 годы"
Решение маслихата района Жаңасемей области Абай от 19 мая 2025 года № 17/169-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.3.
Маслихат района Жанасемей области Абай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района "О бюджете района Жаңасемей на 2025 - 2027 годы" от от 30 декабря 2024 года № 14/97-VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1.Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 444 001,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 168 077,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 108,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 263 815,7 тысяч тенге;
2) затраты –2 491 417,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25 675,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 39 320,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13 645,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -73091,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 73091,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 39 320,0 тысяч тенге;
погашение займов – 13 645,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 47 416,6 тысяч тенге.

2. 2025 жылға арналған Жаңасемей ауданының атқарушы органының резерві 30 000,0 мың теңге сомасында бекітілсін."
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешiм қолданысқа 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап енгізіледі.
Жаңасемей аудандық мәслихатының төрағасы Е. Абильмажинов
Абай облысы
Жаңасемей аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 19 мамырдағы
№17/169-VIII шешіміне
1-қосымша
2025 жылға Жаңасемей ауданының бюджеті
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Кiші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района Жаңасемей на 2025 год в сумме 30 000,0 тысяч тенге."
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действия с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата района Жаңасемей Е. Абильмажинов
Приложение 1 к решению
маслихата района Жаңасемей
№ 17/169-VIII
от 19 мая 2025 года
Бюджет района Жаңасемей на 2025 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы