Жамбыл облысының аумағындағы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі мемлекеттік тапсырысты жүзеге асыру үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындаудың әдістемесін бекіту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2025 жылғы 21 қаңтардағы № 16 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 3) тармақшасына және "Масс-медиа туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына, "Өңірлік деңгейде мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі мемлекеттік тапсырысты жүзеге асыру үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындаудың үлгілік әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің міндетін атқарушының 2024 жылғы 6 қарашадағы № 525-НҚ бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 35356 болып тіркелген) сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жамбыл облысының аумағындағы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі мемлекеттік тапсырысты жүзеге асыру үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындаудың әдістемесі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің ақпарат және қоғамдық даму басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Жамбыл облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғаннан кейін оның Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облысының әкімі Е. Қарашөкеев
Жобаны ұсынушы:
Облыс әкімдігінің ақпарат және қоғамдық даму
басқармасы басшысының міндетін атқарушы
Қ. Өскембекова
Жамбыл облысы әкімдігінің
2025 жылғы "___" ________
№ ___ қаулысымен
бекітілген
Жамбыл облысының аумағындағы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі мемлекеттік тапсырысты жүзеге асыру үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындаудың әдістемесі

Об утверждении методики определения стоимости услуг, закупаемых для осуществления государственного заказа на проведение государственной информационной политики на территории Жамбылской области
Постановление акимата Жамбылской области от 21 января 2025 года № 16
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 3) пункта 2 статьи 8 Закона Республики Казахстан "О масс-медиа", приказом исполняющего обязанности Министра культуры и информации Республики Казахстан № 525-НП от 6 нобяря 2024 года "Об утверждении Типовой методики определения стоимости услуг, закупаемых для осуществления государственного заказа по проведению государственной информационной политики на региональном уровне" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 35356) акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить согласно приложению к настоящему постановлению методику определения стоимости услуг, закупаемых для осуществления государственного заказа по проведению государственной информационной политики на территории Жамбылской области.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление информации и общественного развития акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление еге копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Жамбылской области для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылской области Е. Карашукеев
Проект вносит:
Исполняющий обязанности руководителя
управления информации и общественного развития
К. Оскембекова
Утверждена постановлением
акимата Жамбылской области
от "___" _________ 2025 года
Методика определения стоимости услуг, закупаемых для осуществления государственного заказа по проведению государственной информационной политики на территории Жамбылской области

1. Жамбыл облысының аумағындағы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі мемлекеттік тапсырысты жүзеге асыру үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындаудың әдістемесі (бұдан әрі – Әдістеме) "Масс-медиа туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына сәйкес әзірленді және өңірлік деңгейде бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындау алгоритмін белгілейді.
2. Жамбыл облысының аумағындағы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі мемлекеттік тапсырысты жүзеге асыру үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құны (бұдан әрі – көрсетілетін қызмет) бұқаралық ақпарат құралдарының көрсетілетін қызметінің әрбір жеке түрі үшін жергілікті бюджет қаражаты есебінен бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің базалық бағасына қарай айқындалады.
Көрсетілетін қызметтің әрбір жеке түрі үшін базалық бағаны жергілікті атқарушы орган дербес айқындайды.
3. Мерзімді баспасөз басылымдарында көрсетілетін қызметтің құны мынадай формула бойынша айқындалады:
1) газеттер үшін Pn=Bn x V x Kq формуласы бойынша, онда:
Pn (price) – қосылған құн салығын ескере отырып, газеттерде көрсетілетін қызметтің құны;
Bn – газетте орналастырылатын, бір см2 көрсетілетін қызметтің базалық бағасы;
V – газетте орналастырылатын, см2-мен есептелетін көрсетілетін қызметтің көлемі;
Kq – газет таралымына түзету коэффициенті:
200 000 данаға дейін – 1,3;
100 000 данаға дейін – 1,15;
50 000 данаға дейін – 1;
30 000 данаға дейін – 0,9;
20 000 данаға дейін – 0,8;
10 000 данаға дейін – 0,65;
5 000 данаға дейін – 0,5;
2) журналдар үшін Pm=Bm x V x Kq формуласы бойынша, онда:
Pm (price) – қосылған құн салығын ескере отырып, журналдарда көрсетілетін қызметтің құны;
Bm – журналда орналастырылатын, бір см2 көрсетілетін қызмет үшін базалық баға;
V – журналда орналастырылатын, см2-мен есептелетін көрсетілетін қызметтің көлемі;
Kq – журнал таралымына түзету коэффициенті:
15 000 данаға дейін – 1,2;
10 000 данаға дейін – 1,1;
8 000 данаға дейін – 1;
5 000 данаға дейін – 0,9;
3 000 данаға дейін – 0,8;
1 000 данаға дейін – 0,7.
4. Интернет-ресурстағы көрсетілетін қызметтің құны Pi=Bi x V x Kq формуласы бойынша айқындалады, онда:
Pi (price) – қосылған құн салығын ескере отырып, интернет-ресурстағы көрсетілетін қызметтің құны;
Bi – интернет-ресурста орналастырылатын көрсетілетін қызметтің бір таңбасының, секундының, минутының, данасының базалық бағасы;
V – интернет-ресурста орналастырылатын көрсетілетін қызметтің символдармен, секундтармен, минуттармен, даналармен есептелетін көлемі;
Kq – бірегей пайдаланушылардың интернет-ресурсқа кіруінің орташа айлық санын есепке алуға арналған түзету коэффиценті:

1. Настоящая Методика определения стоимости услуг, закупаемых для осуществления государственного заказа на проведению государственной информационной политики на территории Жамбылской области (далее – Методика), разработана в соответствии с подпунктом 3) пункта 2 статьи 8 Закона Республики Казахстан "О масс-медиа" и устанавливает алгоритм определения стоимости услуг, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на региональном уровне.
2. Стоимость услуг, закупаемых для осуществления государственного заказа по проведению государственной информационной политики на территории Жамбылской области (далее – услуга), определяется в зависимости от базовых цен на услуги, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации за счет средств местного бюджета для каждого отдельного вида услуги средств массовой информации.
Базовая цена для каждого отдельного вида услуги определяется местным исполнительным органом самостоятельно.
3. Стоимость услуги в периодических печатных изданиях определяется по формуле:
1) Для газет по формуле Pn=Bn x V x Kq, где:
Pn (price) – стоимость услуги в газетах с учетом налога на добавленную стоимость;
Bn – базовая цена за один см2 услуги, размещаемая в газете;
V – объем услуги, размещаемый в газете, исчисляемый в см2;
Kq – поправочный коэффициент на тираж газеты:
до 200 000 экземпляров – 1,3;
до 100 000 экземпляров – 1,15;
до 50 000 экземпляров – 1;
до 30 000 экземпляров – 0,9;
до 20 000 экземпляров – 0,8;
до 10 000 экземпляров – 0,65;
до 5 000 экземпляров – 0,5;
2) Для журналов по формуле Pm=Bm x V x Kq, где:
Pm (price) – стоимость услуги в журналах с учетом налога на добавленную стоимость;
Bm – базовая цена за один см2 услуги, размещаемая в журнале;
V – объем услуги, размещаемый в журнале, исчисляемый в см2;
Kq – поправочный коэффициент на тираж журнала:
до 15 000 экземпляров – 1,2;
до 10 000 экземпляров – 1,1;
до 8 000 экземпляров – 1;
до 5 000 экземпляров – 0,9;
до 3 000 экземпляров – 0,8;
до 1 000 экземпляров – 0,7.
4. Стоимость услуги в интернет-ресурсе определяется по формуле Pi=Bi x V x Kq, где:
Pi (price) – стоимость услуги в интернет-ресурсе с учетом налога на добавленную стоимость;
Bi – базовая цена за один символ, секунду, минуту, штуку услуги, размещаемая в интернет-ресурсе;
V – объем услуги, размещаемый в интернет-ресурсе, исчисляемый в символах, секундах, минутах, штуках;
Kq – поправочный коэффициент для учета количества посещений интернет-ресурса активными пользователями в среднем за месяц:

айына 500 000 кірушіге дейін – 1;
айына 1 000 000 кірушіге дейін – 1,1;
айына 2 000 000 кірушіге дейін – 1,2;
айына 5 000 000 кірушіге дейін – 1,3;
айына 5 000 000 кірушіден астам – 1,4.
5. Телевидениеде көрсетілетін қызметтің құны Ptv=Btv x V формуласы бойынша айқындалады, онда:
Ptv (price) – қосылған құн салығын ескере отырып, телевидениеде көрсетілетін қызметтің құны;
Btv – телевидениеде орналастырылатын көрсетілетін қызметтердің бір секундінің, минутының, сериясының базалық бағасы;
V – телевидениеде орналастырылатын, секундтармен, минуттармен, сериялармен есептелетін көрсетілетін қызметтің көлемі.
Егер, Жамбыл облысының аумағындағы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі мемлекеттік тапсырысты қалыптастыру кезінде телевидениеде көрсетілетін қызметтерді жанрлар бойынша бөлу ескерілмеген жағдайда, телевидениеде көрсетілетін қызметтердің құны базалық баға (Btv) бойынша есептеледі.

до 500 000 посетителей в месяц – 1;
до 1 000 000 посетителей в месяц – 1,1;
до 2 000 000 посетителей в месяц – 1,2;
до 5 000 000 посетителей в месяц – 1,3;
свыше 5 000 000 посетителей в месяц – 1,4.
5. Стоимость услуги на телевидении определяется по формуле Ptv=Btv x V, где:
Ptv (price) – стоимость услуги на телевидении с учетом налога на добавленную стоимость;
Btv – базовая цена за одну секунду, минуту, серию услуги, размещаемая на телевидении;
V – объем услуги, размещаемый на телевидении, исчисляемый в секундах, минутах, сериях.
В случае если при формировании государственного заказа по проведению государственной информационной политики на территории Жамбылской области не учитываются разделения по жанрам услуг на телевидении, то стоимость услуг на телевидении рассчитывается по базовой цене (Btv).

6. Радиоарнада көрсетілетін қызметтің құны Pr=Br x V формуласы бойынша айқындалады, онда:
Pr (price) – қосылған құн салығын ескере отырып, радиоарнада көрсетілетін қызметтің құны;
Br – радиоарнада көрсетілетін қызметтердің бір секундының, минутының базалық бағасы;
V – радиоарнада орналастырылатын, көрсетілетін қызметтің секундтармен, минуттармен есептелетін көлемі.
Жамбыл облысының аумағындағы бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындаудың Әдістемесіне
қосымша
Жамбыл облысының аумағындағы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі мемлекеттік тапсырысты жүзеге асыру үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің базалық бағасы
Қызметтің атауы
Өлшем бірлігі
2025 жыл (теңге)
2026 жыл (теңге)
2027 және кейінгі жылдар (теңге)
1.
Қазақстан Республикасы аумағында таратылатын мерзімді баспасөз басылымдарында (газет) көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалды дайындау және орналастыру) (Bn)
шаршы сантиметр

6. Стоимость услуги на радиоканале определяется по формуле Pr=Br x V, где:
Pr (price) – стоимость услуги на радиоканале с учетом налога на добавленную стоимость;
Br – базовая цена за одну секунду, минуту услуги, размещаемая на радиоканале;
V – объем услуги, размещаемый на радиоканале, исчисляемый в секундах, минутах.
Приложение к Методике определения стоимости услуг, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на территории Жамбылской области
Базовые цены на услуги, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на территории Жамбылской области
Наименование услуги
Единица измерения
2025 год (тенге)
2026 год (тенге)
2027 и последующие годы (тенге)
1.
Услуга (изготовление и размещение информационного материала) в печатных изданиях (газета), распространяемых на территории Республики Казахстан (Bn)
квадратный сантиметр

450
472
495
2.
Жамбыл облысы аумағында таратылатын мерзімді баспасөз басылымдарында (газет) көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалды дайындау және орналастыру) (Bn)
шаршы сантиметр
220
231
242
3.
Жамбыл облысының Тараз қаласы мен аудандары аумағында таратылатын мерзімді баспасөз басылымдарында (газет) көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалды дайындау және орналастыру) (Bn)
шаршы сантиметр
200
210
220
4.
Жамбыл облысы аумағында таратылатын мерзімді баспасөз басылымдарында (журнал) көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалды дайындау және орналастыру) (Bm)
шаршы сантиметр
330
346
363
5.
Республикалық маңызы бар мәселелерді жариялайтын интернет-ресурстарда көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалды дайындау және орналастыру) (Bi)
символ
134
140
147
6.
Республикалық маңызы бар мәселелерді жариялайтын интернет-ресурстарда көрсетілетін қызмет (фоторепортаж, инфографика өндіру және орналастыру) (Bi)
дана
550
577
606
7.
Республикалық маңызы бар мәселелерді жариялайтын интернет-ресурстарда көрсетілетін қызмет (бейнероликтерді өндіру және орналастыру) (Bi)
секунд
605
635
667
8.
Өңірлік маңызы бар мәселелерді жариялайтын интернет-ресурстарда көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалды дайындау және орналастыру) (Bi)
символ
34
36
38
9.
Өңірлік маңызы бар мәселелерді жариялайтын интернет-ресурстарда көрсетілетін қызмет (фоторепортаж, инфографика өндіру және орналастыру) (Bi)
дана
2 000
2100
2 205
10.
Өңірлік маңызы бар мәселелерді жариялайтын интернет-ресурстарда көрсетілетін қызмет (бейнероликтерді өндіру және орналастыру) (Bi)
секунд
400
420
441
11.
Қазақстан Республикасы аумағында таратылатын міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне енгізілген телеарналарда көрсетілетін қызмет (жаңалық сюжет, ақпараттық-талдамалық, ток-шоу, телевизиялық бағдарламаларды өндіру және орналастыру) (Btv)
минут
765 238
803 450
843 622
12.
Міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне кіретін телеарналарды қоспағанда, Жамбыл облысы аумағында ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналар тізбесіне енгізілген телеарналарда көрсетілетін қызмет (ақпараттық-талдамалық бағдарламаларды өндіру және орналастыру) (Btv)
минут
50 000
52 500
55 125
13.
Міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне кіретін телеарналарды қоспағанда, Жамбыл облысы аумағында ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналар тізбесіне енгізілген телеарналарда көрсетілетін қызмет (жаңалық сюжеттерді өндіру және орналастыру) (Btv)
минут
57 000
59 850
62 842
14.
Міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне кіретін телеарналарды қоспағанда, Жамбыл облысы аумағында ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналар тізбесіне енгізілген телеарналарда көрсетілетін қызмет (білім беру бағдарламаларын өндіру және орналастыру) (Btv)
минут

450
472
495
2.
Услуга (изготовление и размещение информационного материала) в печатных изданиях (газета), распространяемых на территории Жамбылской области (Bn)
квадратный сантиметр
220
231
242
3.
Услуга (изготовление и размещение информационного материала) в печатных изданиях (газета), распространяемых на территории города Тараза и районов Жамбылской области (Bn)
квадратный сантиметр
200
210
220
4.
Услуга (изготовление и размещение информационного материала) в печатных изданиях (журнал), распространяемых на территории Жамбылской области (Bm)
квадратный сантиметр
330
346
363
5.
Услуга (изготовление и размещение информационного материала) в Интернет-ресурсах, освещающие вопросы республиканского значения (Bi)
символ
134
140
147
6.
Услуга (изготовление и размещение фоторепортажа, инфографики) в Интернет-ресурсах, освещающие вопросы республиканского значения (Bi)
штука
550
577
606
7.
Услуга (изготовление и размещение видеороликов) в Интернет-ресурсах, освещающие вопросы республиканского значения (Bi)
секунда
605
635
667
8.
Услуга (изготовление и размещение информационного материала) в Интернет-ресурсах, освещающие вопросы регионального значения (Bi)
символ
34
36
38
9.
Услуга (изготовление и размещение фоторепортажа, инфографики) в Интернет-ресурсах, освещающие вопросы регионального значения (Bi)
штука
2 000
2100
2 205
10.
Услуга (изготовление и размещение видеороликов) в Интернет-ресурсах, освещающие вопросы регионального значения (Bi)
секунда
400
420
441
11.
Услуга (производство и размещение новостных сюжетов, информационно-аналитических, телевизионных программ) на телеканалах, входящих в перечень обязательных телерадиоканалов, распространяемых на территории Республики Казахстан (Btv)
минута
765 238
803 450
843 622
12.
Услуга (производство и размещение информационно-аналитических программ) на телеканалах, входящих в перечень телерадиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории Жамбылской области, за исключением телеканалов, входящих в перечень обязательных телерадиоканалов (Btv)
минута
50 000
52 500
55 125
13.
Услуга (производство и размещение новостных сюжетов) на телеканалах, входящих в перечень телерадиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории Жамбылской области, за исключением телеканалов, входящих в перечень обязательных телерадиоканалов (Btv)
минуат
57 000
59 850
62 842
14.
Услуга (производство и размещение образовательных программ) на телеканалах, входящих в перечень телерадиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории Жамбылской области, за исключением телеканалов, входящих в перечень обязательных телерадиоканалов (Btv)
минута

38 000
39 900
41 895
15.
Міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне кіретін телеарналарды қоспағанда, Жамбыл облысы аумағында ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналар тізбесіне енгізілген телеарналарда көрсетілетін қызмет (ойын-сауық, музыкалық, әзіл-сықақ бағдарламаларды өндіру және орналастыру) (Btv)
минут
58 000
60 900
63 945
16.
Міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне кіретін телеарналарды қоспағанда, Жамбыл облысы аумағында ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналар тізбесіне енгізілген телеарналарда көрсетілетін қызмет (танымдық бағдарламаларды өндіру және орналастыру) (Btv)
минут
67 600
70 980
74 529
17.
Міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне кіретін телеарналарды қоспағанда, Жамбыл облысы аумағында ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналар тізбесіне енгізілген телеарналарда көрсетілетін қызмет (телевизиялық бағдарламаларды өндіру және орналастыру) (Btv)
минут
48 700
51 135
53 691
18.
Міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне кіретін телеарналарды қоспағанда, Жамбыл облысы аумағында ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналар тізбесіне енгізілген телеарналарда көрсетілетін қызмет (ток-шоу өндіру және орналастыру) (Btv)
минут
37 910
39 805
41 795
19.
Міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне кіретін телеарналарды қоспағанда, Жамбыл облысы аумағында ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналар тізбесіне енгізілген телеарналарда көрсетілетін қызмет (реалити-шоу өндіру және орналастыру) (Btv)
минут
102 000
107 100
112 455
20.
Міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне кіретін телеарналарды қоспағанда, Жамбыл облысы аумағында ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналар тізбесіне енгізілген телеарналарда көрсетілетін қызмет (деректі фильмдерді өндіру және орналастыру) (Btv)
минут
56 630
59 461
62 434
21.
Міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне кіретін телеарналарды қоспағанда, Жамбыл облысы аумағында ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналар тізбесіне енгізілген телеарналарда көрсетілетін қызмет (анимациялық фильмдерді өндіру және орналастыру) (Btv)
минут
220 000
231 000
242 550
22.
Міндетті теле-, радиоарналар тізбесіне кіретін телеарналарды қоспағанда, Жамбыл облысы аумағында ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналар тізбесіне енгізілген телеарналарда көрсетілетін қызмет (бейнероликтерді өндіру және орналастыру) (Btv)
секунд

38 000
39 900
41 895
15.
Услуга (производство и размещение развлекательных, музыкальных, юмористических программ) на телеканалах, входящих в перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории Жамбылской области, за исключением телеканалов, входящих в перечень обязательных телерадиоканалов (Btv)
минута
58 000
60 900
63 945
16.
Услуга (производство и размещение познавательных программ) на телеканалах, входящих в перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории Жамбылской области, за исключением телеканалов, входящих в перечень обязательных телерадиоканалов (Btv)
минута
67 600
70 980
74 529
17.
Услуга (производство и размещение телевизионных программ) на телеканалах, входящих в перечень телерадиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории Жамбылской области, за исключением телеканалов, входящих в перечень обязательных телерадиоканалов (Btv)
минута
48 700
51 135
53 691
18.
Услуга (производство и размещение ток-шоу) на телеканалах, входящих в перечень телерадиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории Жамбылской области, за исключением телеканалов, входящих в перечень обязательных телерадиоканалов (Btv)
минута
37 910
39 805
41 795
19.
Услуга (производство и размещение реалити-шоу) на телеканалах, входящих в перечень телерадиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории Жамбылской области, за исключением телеканалов, входящих в перечень обязательных телерадиоканалов (Btv)
минута
102 000
107 100
112 455
20.
Услуга (производство и размещение документальных фильмов) на телеканалах, входящих в перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории Жамбылской области, за исключением телеканалов, входящих в перечень обязательных телерадиоканалов (Btv)
минута
56 630
59 461
62 434
21.
Услуга (производство и размещение анимационных фильмов) на телеканалах, входящих в перечень телерадиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории Жамбылской области, за исключением телеканалов, входящих в перечень обязательных телерадиоканалов (Btv)
минута
220 000
231 000
242 550
22.
Услуга (производство и размещение видеороликов) на телеканалах, входящих в перечень телерадиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории Жамбылской области, за исключением телеканалов, входящих в перечень обязательных телерадиоканалов (Btv)
секунда