Тараз қаласының құрамдас бөліктеріне атаулар беру туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2025 жылғы 17 қаңтардағы № 10 бірлескен қаулысы және Жамбыл облысы мәслихатының 2025 жылғы 17 қаңтардағы № 21-2 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 11-бабының 4-1) тармақшасына сәйкес, Республикалық ономастика комиссиясының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жамбыл облысының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Тараз қаласының келесі құрамдас бөліктеріне:
қаланың солтүстігінде орналасқан № 1 ауданға Әулиеата ауданы;
қаланың оңтүстігінде орналасқан № 2 ауданға Жібек жолы ауданы атаулары берілсін.
2. Осы бірлескен Жамбыл облысы әкімдігінің қаулысы мен Жамбыл облыстық мәслихатының шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Е. Қарашөкеев
Облыстық мәслихаттың төрағасы А. Нұралиев

О присвоении наименований составным частям города Тараз
Совместные постановление акимата Жамбылской области от 17 января 2025 года № 10 и решение маслихата Жамбылской области от 17 января 2025 года № 21-2
В соответствии с подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Республиканской ономастической комиссии от 26 декабря 2024 года и с учетом мнения населения соответствующей территории акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования следующим составным частям города Тараз:
району № 1, расположенному на севере города, район Әулиеата;
району № 2, расположенному на юге города, район Жібек жолы.
2. Настоящее совместное постановление акимата Жамбылской области и решение Жамбылского областного маслихата вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области Е. Карашукеев
Председатель областного маслихата А. Нуралиев