Коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 3 наурыздағы № 96 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңының 97 бабының 1 тармағына және Қазақстан Республикасының Құрылыс және тұрғынүй-коммуналдық шаруашылығы істері жөніндегі агенттігі Төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы № 306 "Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" бұйрығымен бекітілген Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесіне сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулының тіркеуші органдарында тіркелуін және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қордай ауданының әкімі Б. Болатбеков
Қордай ауданы әкімдігінің
2025 жылғы "03" наурыздағы
№96 қаулысына қосымша
Қордай ауданының коммуналдық тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері
Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйдің мекен жайы
Айына бір шаршы метр үшін төлемақы мөлшері (теңге)
1
Қордай ауданы, Қордай ауылы, "Батыс" шағын ауданы, № 1 үй
133 теңге 00 тиын
2
Қордай ауданы, Қордай ауылы, "Батыс" шағын ауданы, № 2 үй
133 теңге 00 тиын
3
Қордай ауданы, Қордай ауылы, Жібек Жолы көшесі, № 510 үй

Об утверждении размера платы за пользование жилищем из коммунального жилищного фонда
Постановление акимата Кордайского района Жамбылской области от 3 марта 2025 года № 96
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом статьи 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях" от 16 апреля 1997 года и постановлением Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года № 306 в соответствии с методикой расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, утвержденной приказом "Об утверждении методики расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда", акимат Кордайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер платы за пользование жилищем из коммунального жилищного фонда согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Кордайского района Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить регистрацию настоящего постановления в регистрирующих органах и его официальное опубликование.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кордайского района Б. Болатбеков
Приложение к постановлению
№96 от 03 марта 2025 года
акимата Кордайского района
Размер платы за пользование жилищем в коммунальном жилищном фонде Кордайского района
Адрес жилья из государственного жилищного фонда
Размер платы за квадратный метр в месяц (тенге)
1
Кордайский район, село Кордай, микрорайон "Батыс", дом № 1
133 тенге 00 тиын
2
Кордайский район, село Кордай, микрорайон "Батыс", дом № 2
133 тенге 00 тиын
3
Кордайский район, село Кордай, улица Жибек Жолы, дом № 510