"Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" Ұлытау облысы әкімдігінің 2025 жылғы 22 қаңтардағы № 07/01 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ұлытау облысының әкімдігінің 2025 жылғы 3 сәуірдегі № 32/01 қаулысы
Ұлытау облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Мектепке дейінгі білім беру коммуналдық қазыналық кәсіпорындар іске асыратын қызметтердің бағаларын белгілеу туралы" Ұлытау облысы әкімдігінің 2025 жылғы 22 қаңтардағы №07/01 қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 2 қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения постановление акимата области Ұлытау от 22 января 2025 года № 07/01 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы"
Постановление акимата области Ұлытау от 3 апреля 2025 года № 32/01
Акимат области Ұлытау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области Ұлытау от 22 января 2025 года №07/01 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы" следующее изменение:
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлытау облысының әкімі Д. Рыспеков
Ұлытау облысы әкімдінің
2025 жылғы "03" сәуірдегі
№32/01 қаулысына қосымша
Ұлытау облысы әкімдінің
2025 жылғы "22" қаңтардағы
№ 07/01 қаулысына 2 қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі білім беру ұйымының түрі
Тәрбиеленушілер саны

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Ұлытау.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Ұлытау Д. Рыспеков
Приложение
к постановлению акимата области Ұлытау
от "03" апреля 2025 года
№32/01
Приложение 2
к постановлению акимата области Ұлытау
от "22" января 2025 года
№ 07/01
Размер родительской платы на дошкольное воспитание и обучение
Вид дошкольной организации образования
Количество воспитанников