Қаражал қалалық мәслихатының 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 241 "2025-2027 жылдарға арналған Жәйрем және Шалғы кенттерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2025 жылғы 20 наурыздағы № 258 шешімі
Қаражал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаражал қалалық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Жәйрем және Шалғы кенттерінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 31 желтоқсандағы №241 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №205989 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Каражалского городского маслихата от 31 декабря 2024 года № 241 "О бюджете поселков Жайрем и Шалгинский на 2025-2027 годы"
Решение Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 20 марта 2025 года № 258
Каражалский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каражалского городского маслихата "О бюджете поселков Жайрем и Шалгинский на 2025-2027 годы" от 31 декабря 2024 года №241 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №205989) следующие изменения:
приложения 1, 4, 7 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

575453
оның ішінде:
Жәйрем кенті
575390
Ағымдағы нысаналы трансферттер
575390
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
131572
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау
131078
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
494
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
43
оның ішінде:
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
43
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
443775
оның ішінде:
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
161341
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
282434
Шалғы кенті
63
Ағымдағы нысаналы трансферттер
63
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
63
оның ішінде:
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
63

575453
в том числе:
Поселок Жайрем
575390
Целевые текущие трансферты
575390
в том числе:
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
131572
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
131078
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
494
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
43
в том числе:
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
43
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
443775
в том числе:
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
161341
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
282434
Поселок Шалгинский
63
Целевые текущие трансферты
63
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
63
в том числе:
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
63