Кербұлақ ауданының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы
Жетісу облысы Кербұлақ ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 27 наурыздағы № 148 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасы Құрылыс және Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері Агенттігі Төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы № 306 "Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" бұйрығына сәйкес (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылғы 6 қазанда № 7232 тіркелген), Кербұлақ ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда Кербулакского района
Постановление акимата Кербулакского района области Жетісу от 27 марта 2025 года № 148
В соответствии с пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года № 306 "Об утверждении Методики расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" (Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 октября 2011 года № 7232), акимат Кербулакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Кербұлақ ауданының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Кербұлақ ауданы әкімінің орынбасары Ж.Т. Жүнісбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Есболатов
Кербұлақ ауданы әкімінің қаулысына қосымша/
Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақының мөлшері
Тұрғынжайдың мекен-жайы
Айына бір шаршы метр үшін төлемақы мөлшері (тенге)
1.

1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда Кербулакского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кербулакского района Джунусбекова Ж.Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Есболатов
Приложение к постановлению акимата Кербулакского района
Размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Адрес жилища
Размер платы за один квадратный метр в месяц (тенге)
1.