Панфилов аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 8-36-149 "Панфилов ауданының Жаркент қаласы мен ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2025 жылғы 12 ақпандағы № 8-39-166 шешімі
Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов ауданының Жаркент қаласы мен ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 8-36-149 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 205798 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Жаркент қаласының бюджеті тиісінше шешімнің 1, 2, және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 752 551 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 752 469 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 82 мың теңге;
2) шығындар 1 197 664 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 445 113 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 445 113 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 445 113 мың теңге.";
"2. 2025-2027 жылдарға арналған Айдарлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 44 402 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 361 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 37 041 мың теңге;
2) шығындар 48 403 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 001 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 001 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;

О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 8-36-149 "О бюджетах города Жаркент и сельских округов Панфиловского района на 2025-2027 годы"
Решение Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 12 февраля 2025 года № 8-39-166
Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата "О бюджетах города Жаркент и сельских округов Панфиловского района на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года № 8-36-149 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 205798) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Жаркент на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 752 551 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 752 469 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 82 тысячи тенге;
2) затраты 1 197 664 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 445 113 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 445 113 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 445 113 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Айдарлинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 44 402 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 361 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 37 041 тысяча тенге;
2) затраты 48 403 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 001 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 001 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 4 001 мың теңге.";
"3. 2025-2027 жылдарға арналған Атамекен ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 123 510 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 100 452 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 18 000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 5 058 мың теңге;
2) шығындар 189 800 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 66 290 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 66 290 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 66 290 мың теңге.";
"4. 2025-2027 жылдарға арналған Басқұншы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 96 460 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 33 959 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 62 501 мың теңге;
2) шығындар 129 463 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 33 003 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 33 003 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 33 003 мың теңге.";
"5. 2025-2027 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 73 211 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 41 036 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 32 175 мың теңге;
2) шығындар 105 575 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;

используемые остатки бюджетных средств 4 001 тысяча тенге.";
"3. Утвердить бюджет Атамекенского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 123 510 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 100 452 тысячи тенге;
неналоговые поступления 18 000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 5 058 тысяч тенге;
2) затраты 189 800 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 66 290 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 66 290 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 66 290 тысяч тенге.";
"4. Утвердить бюджет Баскунчинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 96 460 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 33 959 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 62 501 тысяча тенге;
2) затраты 129 463 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 33 003 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 33 003 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 33 003 тысячи тенге.";
"5. Утвердить бюджет Бирликского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 73 211 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 41 036 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 32 175 тысяч тенге;
2) затраты 105 575 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық мәслихатының төрағасы Е. Шоқпаров
Панфилов аудандық мәслихатының 2025 жылғы 12 ақпандағы № 8-39-166 шешіміне 1-қосымша
Панфилов аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 8-36-149 шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Жаркент қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
1. Кірістер

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Панфиловского районного маслихата Е. Шокпаров
Приложение 1 к решению Панфиловского районного маслихата от 12 февраля 2025 года № 8-39-166
Приложение 1 к решению Панфиловского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 8-36-149
Бюджет города Жаркент на 2025 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
1. Доходы